Zero Point Sizce Nasıl Biri ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ™»●кαпцпѕцż●«™ tarafından 11 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Zero Point Youtube Kanalına Destek Çıkmalımıyız ?

1. Evet

oy sayısı 49
    76,6%
  2. Hayur

oy sayısı 15
    23,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Severek takip ettiğim, yaptığı işleri takdir ettiğim bir yayıncı. Supporta kendisinde gelen ticketlere epey (kendisinin haberi olmasada) cevap vermişliğim var. Lakin yakın zamanda bir bug videosunu paylaşması ile ne yazik ki üzülerek söylemek zorundayım benim gözümdeki yeri mahvolmuştur. Çok üzücü...

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  2. insanlar para karşılığı o bugu haftalardır satıyor öğrenmesiyle kapansın diye paylaşması elindeki kitleyi kullanıp yayması en mantıklı olan hareketti

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. O kısmı 5-10 kez izledim efsaneydi :D :D :D

Kenardan aşağıya inmek isterken tek yiyip yok bunlar buradan geçirmezler demesi :D :D :D :D :D

O videoda ben yokum ama ben kesmişim :D :D

4. Burda bu arkadaşın sözüne katılıyorum dc de size arkadaşlık yollamıştım isterseniz size ss leri ile kanıtlaya bilirim. dc de bana özelden yazılan böyle muhabettleri fazla tiye almam böyle bug vs şeylerini fakat 5 lira 20 lira 100 lira gibi fiyatlar ile arkadaşlarımızı kandırıp basit birşeyi çok madahmış gibi satmalarına karşı çektiğim bir videoydu cephane ve beslemelere hiç bir zaman önem vermeyem biriyim nedni savaşmadığım için. Bir kapı için bana fazla etki sağlamaz sadece yararı 45dk yerine 35dk bitirmem olur :) Sizlerlede bir gün uzun uzun Dark Orbit hakkında konuşmak isterim. Hile ve buga baştan beri karşıydım hatta hesabımın incellenmesini bile teklif ederdim. Bakıyorum oyuna adamlar benle dalga geçer gibi hesap açılış tarihi ve içindeki ekipmanları gösteriyor adamlar beni 10'a katlamış ben bu oyunda çok çok iyiyim hiç bir zaman demedim ama kendi bildiğim bilgiler ile yeni başlayan arkadaşlara rehber olmaya çalıştım amacım sadece fazla insan çekip keyfili bir oyun oynamak çektiğim arkadaşlara da elim den geldikçe görev vs. yardım etmekti :)

Bende merak ettim şimdi hangi yayındı acaba Canlı yayında min. 20 30 kez kesildiğim için artık isim tutamaz oluyordum :)

5. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adam kral kral sizin yapacağınız işlemi hatayı bugu kendisi supporta bildiriyor. Bence bu adam bu oyunda moderatör olmalıydı. Ama uğraşmaz adamın dibi...

zeropoint01 bunu beğendi.
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kurallar açık ve nettir. Oyun Kuralları gereğince;
    Video yapımcısı arkadaşımız tarafından yapılan işlem bug paylaşımına girmektedir. Belirtilen konu ile alakalı moderatörler olarak adminlerimize baskı yapmıştık ancak en son paylaşılan video içeriği sebebi ile artık böyle bir durumun olmasının imkansız olacağını düşünüyorum. Bu sebepten ötürü belirtilen kanalın desteklenmesi ve reklamının yapılmasının sakıncalı olduğundan dolayı konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Kendisini sevdiğimi ve yaptığı işi takdir ettiğimi tekrar belireyim, ama bu yaptığı vidoe yayınlama ile aşağıdaki yorumdaki üyemizin belirttiği durumdan daha çok onlarca üyenin banlanmasına sebep olacak yakın zamanda. Bir bug rapor edecekse bunu gizli video olarak rapor etmesini tercih ederim doğrusu.
    Bakın maksadınız, niyetiniz iyi olabilir, ama şöyle bir durumda var. Bu bug için para verip, satın alan insanlar bunu isteyerek bilerek yapıyor. Yani bunun cezasını aldıklarında da itiraz edemezler, ama siz o video paylaşarak binlerce kişinin bu bugu yapmasını ve belkide ceza almasına neden oldunuz. Umarım ben bakış açımı anlayabilmişsinizdir, binlerce insanın bu durumdan bihaber iken bu bugu kullanmasını sağlamanız yanlış bir adımdı.

Yaptığınız, çektiğiniz videoları epey severek izlediğimi, yayınlarınızı takdir ve beğendiğimi tekrar belirteyim.

Son düzenlenen: 13 Temmuz 2020
    ByWicked ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.