Zeta açılmıyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve donmzg30 tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. donmzg30

donmzg30 User

Mod arkadaşlar lütfen ciddiye alın bu konuyu. Son 19 parça kalmıştı rahat 500 gg bastım 6 parça çıkardım. Çarpanlar falan hep kafayı yemiş. Bazen 30-40 gg'de hiç çıkmıyorlar biraz önce de 6 çarpan peşpeşe çıktı. Çarpanları kullanmak imkansız eskiden ara sıra denk getirebiliyordum. Oranları mı değiştirdiler yoksa eski çıkış düzeni mi bozuldu bilmiyorum ama böyle giderse zetayı 5000 gg'ye zor açarız. Allah aşkına yardımcı olun. İleteceğiz diyorsunuz. Bir de karşı taraf ne diyor paylaşın bizle. Kafayı yiyeceğim Stres atmak için oynuyorum güya, sinir stres sahibi oldum.

2. Olmayacak şey değil, ben deltanın son 4 parçasını 400 gg den fazla basarak açtım o da uridiumla. hiç ummadığın anda açılır o kapı çarpanları değerlendir.

3. donmzg30

donmzg30 User

Güzel kardeşim. Biliyorum son parçaların zor çıktığını. Bundan önceki açtığım kapılarda bunun yarısı kadar bile zorlanmıyordum. İlk defa kapı açmıyorum ki. Kapıların hepsini yaptım. Sen en son ne zaman açtın bilmiyorum. Ben en son yılbaşından hemen önce yaptım zetayı 1500 küsür gg ile açtım. Rahat 2000 gg bastım 13 parça var hala. teker teker 30-40 defa hiç çıkmadığı oluyor. Sen bir hafta içerisinde açtın mı kapı. Elinde extra enerji varsa bas bir dene öyle yaz.

4. oranlarda bişeyok bence daha bu gün 1000ggye zeta açtım 100er 100er bas çarpanlar tutuyor büyük ihtimal 27parça 200ggde çıktı ilk 100de 2parça sonraki yüzde 25 parça şans işte :DÇarpanlar tutu ya hep nese :D

5. Daha dün akşam açtım kapı. Normalde 500-600 gg ye açılan lambda, 1000 gg ye açıldı 2 lambda fiyatına açtım. Bugün de zetaya başladım 50 gg ye 8 parça çıktı ama daha başlangıç tabii normal. Şahsen 105/111 olan zetaya x5 çarpan basayım parça gelecek sanki dedim parça geldi. Bu bana nerdeyse tüm kapılarda oluyor. Beta 45/48, x2 basıyorum parça, gamma 77/82 x4 basıyorum yine parça. Böyle oluyor ama x6 da açılacak kapıya x6 bassan cephane verir, x5 bassan parça verir böyle bir durum da var. Yine de bilmiyorum belki teknik hata da olabilir ama bence şansından kaynaklanıyor ..

6. donmzg30

donmzg30 User

●BMW●M●POWER● işte ben de aynen oluyordu. Çok değişmiş öyle böyle değil. Mod arkadaşlar bu konuya eğilirlerse sevinirim.

7. hemşerim 100lü bas daha iyi

8. KARANLIK

KARANLIK User

Bize herhangibir sorun bildirimi gelmedi.Şansınıza bağlıdır.100 tanedede 1000 tanedede çıkmaya bilir.Ancak siz bir sorun olduğunu düşünüyorsanız supportla iletişime geçebilirsiniz.

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kapı sorunu teknik ekibe bizzat ilettim ve eğer kapılar dahilinde bir sorun var ise giderilecektir ama ben kendi stratejilerimden birini söylemek istiyorum sizlere etkiniliğin olduğu saatlerde basmayın saçma gelebilir fakat bir deneyin birde o gün bastığınız 500 gg kadar ve 3 -4 parça anca geldi o gün bir daha basmayın ben genelde kapı açarken bu şekilde yapıyorum ve 5li basıyorum sürekli hiç bir zaman 10lu ve 100lü basmadan rahatça açıyorum bir deneyin kaybedecek birşey yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.