Zeta En Kolay Nası Açılır?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve WATSKENAYDU tarafından 9 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. x1 hasarım 7-9k arası sürekli zeta yapıp proları fullemek istiyorum.Küreselde oynuyorum paladyumda botların fazlalığından kasamıyorum uri kasarak 70 uriye kapı açmak mı mantıklı yoksa paladyum toplamak mı uri kasıcaksam hangi mapte kasmalıyım?

2. paladium malesef

3. Merhaba,

Öncelikle size tavsiyem 5-2 Haritasında biraz npc keserek uridium kasıp sonrasında 5-3 haritasına geçip palkadium toplayarak kapıyı açmanız yönünde. Yaratıkları keserken bonus kutuları toplamayı da unutmayınız. Bol şanslar.

İyi Forumlar.

4. Mineral

Mineral User

Õncelikle merhaba, Oyuna yeni başladığınızı düsunerekten .Basta Günlük görevleri düzenli olarak yapın ve uridyum birikimlerinizle argenizi kutu argesine dönüştürüp kutu toplayın ve petinize toplatın. Bu sekilde Palladium toplamaktan daha kazancli olacaksiniz.

5. kutu toplamada bi süre sonra azalan getiri devreye girmiyor mu

6. Mineral

Mineral User

Kutu argesinde toplar ve pete toplatirsaniz azalan getiri bile olsa palladiumdan daha avantajlıdır adı ustunde:)