Zeta-Epsilon-Kappa kapılarını yapabilirmiyim ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •§PЧ_WДŁK£R•ЧД§ДŔ• tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arakdaşalr gemi goli Full lf 3 8 iris full elit kalkan kalp tasarımı var.Sepromlada besleme yaptığım zaman bu kapıları (zeta-epsilon-kappa ) yapabilirmiyim ?

Alpha-beta-gamma kapılarını patlamadan yapabiliyorum.Bu kapılardan zormudun bu 3 kapı ?

2. n4gom1

n4gom1 User

yaparsın ama gammayı yaptıgının kanıtı varmı :D ?

3. coder545

coder545 User

gama hepsinden zor rahatlikla yaparsin zeta epsilon tamami x1le kappada biraz x2 x3 kullanirsin hizli olur boss lokum larda

4. KorGeneraL

KorGeneraL User

Gamma kapısına henüz girmedim, ama diğer kapıları beslemesiz dahi bitirebilirsin.

5. Valla gamma kapısını yaptım ancak pet kullanmadım pet kullanmaya kalktığım zaman kristalonların hepsi birden 200k vuruyor patlatır.Eski usulde küçük haritadan döne döne kestim :D Pet kullanmadım derken tabiki kullandım ama kristalonlarda kullanmadım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.