Zeta Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sekiz tarafından 4 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sekiz

sekiz User

selam dostlar, paladium toplamaya çalışıyorum. Zeta açıp bir sonraki x2 de yapmayı düşünüyorum. tahmini ne kadara patlar zeta?
    anlık durum ektedir.

teşekkürler,
    sekiz.

2. uri olarak 70-80k tutar pala toplarım dersen ekstra enerji hesabına göre dersek 800-1k arası ekstra enerjiye enerjiye açar o da max 15k pala falan uzun iş

3. 80k ya açılma ihtimalı var ama(indirm var mı bilmiyorum, varsa)bence en az 130k uridium toplamadan açma.
    çünkü ben genelde 2300 enerjiye açıyorum zetayı.
    43 enerjin var 400 enerji kullanmışsın galiba benım hesaba göre geri kalan 1900 enerji 130k uri yapar

4. Sqweegell

Sqweegell User

dostum yukardaki 2 arkadaşı kesinlikle dinleme birisi abartmış çok ucuza açarsın demiş diğeri de çok yüksek yazmış
    ortalama 1 zeta 1800 ggde açılır ama bu 2400 de olabilir 1200 de olabilir şansına bağlı ama ben her zaman 2000 gg ye 1 zeta derim uridiumla açarsan 70-130 k arası açılır bana sorarsan 100k ya açarsın derim ben hep 100k ya açıyorum bugün 8 zeta yaptım bazen 70 k ya açıldı bazen 80 bazen 120 bazen 100 ama son duruma baktığımda 8 zeta 800k ya açılmış 400k sı geri gelmiş kapıdan 400 ksı bendengitmiş

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  5. BUKANN

BUKANN User

arkadaş güzel açıklamış. ortalaması 1800 gg. sen bi 400 basmışsın anlaşılan. yani 1400 gg civarına açılır.
    indirim vip olma durumuna göre değişir artık hesabını sen yap. eğer 55 uriye basarsan 77bin uri, 100uriden basarsan 140bin uriye mâl olur orası senin bileceğin iş

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. Merhaba,

Genel ortalamaya göre 1800gg civarına açılıyor zeta kapısı. Bu şekilde hesaplama yaparak kaç Enerjiye açılacağını görebilirsiniz:
    RrzOLG.png

İyi Forumlar.

DARK302 ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  7. sekiz

sekiz User

Şuan yaklaşık 700-750 gg ile durum bu. bu sabaha kadar açacağımı umuyorum. teşekkürler dostlar. kilitlenebilir.

8. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.