Zeta havoc çıkarma yöntemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -!!!SLAYER!!!- tarafından 17 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Artık bulduğumu düşünüyorum bugün 6 zeta döndüm 1 i cumartesi bitirmeye yakın beklettim 5 tane de bugun toplam 8 havoc çıktı.
  ilk kapıyı normal yaptım boş çıktı ondan önceki de boştu sonra kami aldığım için vip çektim sonraki 5 kapıdan 4 ü verdi 1 i boş ilk 3ü verdi sonra 1 boş sonra1 tane daha
  yani oyun vip çekene falan ayrıcalık tanıyor olabilir
   
 2. Lyngvia

  Lyngvia Guest

  Merhaba,

  VIP Avantajları buradaki konuda belirtilmiştir. Bu konuda verilen bilgiler dışında herhangi bir getirisi bulunmamaktadır. Zeta kapısından çıkacak Havoc Diroit Tasarımı verilen ihtimaller dahilinde tamamen şans eseri çıkmaktadır.

  İyi forumlar.
   
 3. the_flood

  the_flood User

  vip le alakası yok.aylardır en küçük paketi bile almıyorum 3 zetadan 4 havoc çıkardım...ama şuna dikkat ettim şans olabilir de kuiper gg diroit ödülü verdiğinde zeta ve kappa dan çıkıyor sürekli olarak.. enteresan :rolleyes:
   
 4. **PÖH**

  **PÖH** User

  bende sürekli zeta dönüyorum ara sıra havoç düşüyor ama havoç bana lazım değil 21 oldu tamamen :)
   
 5. 330 bin uri çekersek garanti çıkarmı
   
 6. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Takım arkadaşım Lyngvia ın da dediği gibi tamamen şans eseridir, lütfen bu gibi sorular ile konuyu dağıtmayınız. Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

  İyi forumlar.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş