Zeta için Konfigürasyon Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve C*Türk|FireHold tarafından 10 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. venom (full iris)

11 pro
    20 lf 4
    36 lf 3

16 g3n 7900 (hız)
    yeteri kadar bo2
    3 bo3

nasıl bir konfi yolu izlemeleyim ?

2. direk avcı konfisi gir ben hep öyle yapıyorum full hasar full hız 0 kalkan direk rushla,
    diğer konfi ağır konfi olsun ama

Delipaltalı35 ve C*Türk|FireHold bunu beğendi.
  3. yorulduğumdan tek konfi avcı dizip giriyorum ağır konfiye geçmeye bile gerek kalmıyor ama internetim sıkıntılı derseniz kesinlikle ağır konfi yap kopacağını anladığın an c ye bas bekle internetimde problem yok ama lag sorunları için bu sistemi izliyorum

4. geminin durumu nasıl olursa olsun GÜVE uçuş düzeni avcı konfi güve yoksa yine avcı konfi ALLAH ne verdiyse artık ama güven yoksa al derim.

5. iyi dedin unutmuşum güveyi yazmayı güve kilit nokta avcı + güve = müko

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun şekilde düzenledim.

Geminizde ful hız diroitler sadece lazer olacak şekilde(bu düzene avcı konfi denir) kapıyı yaparsanız çok iyi olacaktır. Ayrıca burgu veya güve kullansanızda iş yapacaktır.

İyi Forumlar.

7. Adminimizin söylediğine katılıyorum fakat zetadaki çoğu yaratık güve ile daha kolay kesiliyor kalkan emilimleri zaten az olduğu için o yüzden güve çok daha kullanışlı zetada

Titan. bunu beğendi.
  8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Kesssssiinnlikle haklısınız, lakin sevgili oyuncumuz hangi uçuş düzenlerinin olduğundan bahsetmemiş :( Bu yüzden genellikle haritalarda kasılmak için ilk tercih edilen düzenin burgu olduğunu düşünüp bu şekil de de yönlendirme işlemi yaptım. Tabi ki de her kapıda(edebi hariç) Güve vaaz geçilmezdir.

İyi Forumlar.

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.