Öneri Zeta için Uçuş Düzeni Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve LinuxON tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. LinuxON

LinuxON User

18 pro var küresel serverde oynuyorum 2 irisim gerisi flax 5k atıyorum yüklenince 8k zeta için hangi uçuş düzenini almalıyım ilk önce şuan hiç yok

cevap verecek yok mu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2021
  2. Güve zeta yaparken en iyi uçuş düzenidir ama bu seviyede haritada güve yerine burgu kullanman daha iyi olur ikisini de almanı öneririm ilk hangisini alacağın sana kalmış hocam

3. Merhaba,

Kredi ile alınabilecek bence en iyi uçuş düzeni ok uçuş düzenidir. %20 roket hasarı arttırması çok avantaj sağlıyor. Uridium ile almanızı tavsiye edeceğim uçuş düzeni tabiki de ''Burgu'' ve '' Güve'' uçuş düzenidir. Burgu normal harita için, Güve galaxy gates için idealdir.

İyi Forumlar.

4. !TS!

!TS! User

Ben burgu ve güve ile karışık vuruyorum 5.5k yakın vuruyor hesap, mesela başta kalkanı kırana kadar güve kullanıyorum ne zaman kalkanı kırıyorum. İşte o zaman burguy'a geçiyorum daha hızlı kesiyorum bence en mantıklısı böyle kardeşim!

5. 1-2.3-4. dalgaya kadar yani küçük npc lere burguyla 5 ten sonraki büyük npc lere güve ile saldırabilirsin.zaten onların dpleri çok çabuk bitiyor güve ile...cephaneden de tasarruf etmiş olursun.son iki büyük npc ye ise develeroum oluyorlar yani burguyla saldırırsan daha güvenli ve emin olur senin için.güvede kalkanın olmadığı için patlaman olası..

6. Krediyle alınabilecek Ok uçuş düzenini tavsiye ederim. Hangi gemiyi kullandığını belirtmemişsin ekstra hasar veren bi gemiyi seçebilirsin (örnek: Goliath Enforcer(açık artırmada az bi miktar krediyle alabilirsin) ,venom,diminisher). En fazla 7 droidin varken açık artırmada irisin olduğunu göreceksin eğer şanslıysan pazar gününe kadar 1 2 iris daha alabilirsin ve montajda yeterli malzemen varsa orada da iris yapabilirsin. Kapıyı çifte ödül günü(Pazar) bitirmeni tavsiye ederim ve droit hasarlarını kontrol etmeyi unutma. Kredi kasmakta zorlanıyosan skylabını geliştirdikten sonra gemiye değerli hammadde yollayıp satabilirsin. Eğer az bi miktar sepromun veya promerium varsa öldürülmesi zor bosslara geldiğin zaman lazerlerini besleyebilirsin. Kullandığın cephanede hasarında önemli bi faktör.