zeta kapısı için taktik verin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 0(-_-)0[ons]0(-_-)0 tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 33 lf3 1 lf4 19 b02 kalkan 18 elit hız 2 hangar goli-vega yım. genelde goli kullanıyom.
    4 alpha 1 beta yaptım. vip yok. 8 iris. pet 12 lwl kami3 var. zetada 9 tane schoere kadar geldim neet yüzünden 1 hakkım gitti. 72k seprom besli. taktik verin.

2. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

O gemi özellikleri ile rahat bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Üstüne bir de VIP niz olursa çok kolay bir şekilde normal konfiler ile yapabilirsiniz.

İyi forumlar

0(-_-)0[ons]0(-_-)0 bunu beğendi.
  3. modum vip çekmeyi düşünüyorum ama bu aralar para yok. bi iddaa tuttursaydım çekerdim :)

4. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

Vıp çekmeniz sadece kapılar için değil kasılmanız açısından da çok işinize yarar.VIP oldugu sürece çok kolay kapı yaparsınız.Malum kamikaze 3 ünüz var.

İyi forumlar

5. Sennar23

Sennar23 User

netde sıkıntı varsa herşeyi kapat ve sadece oyun açık olsun geri kalan gereksiz şeyleri kapa pc de şarkı açınca bil kasma ihtimali olabiliyor :) olmadı neti iyi hızlı olan bir tanıdığının evinde yap :D taktik olarak VİP olsaydınız kami atıp kaçın derdim VİP olmadığınızdan dolayı gene aynı taktiği yapın işaretleyin salıdıryı başlatın ve kaçmaya başlayın salıdırır şekilde arayı fazla açmadan saldırın belki bu şekilde kolayca yapabilirsiniz uzun surer ama patlamazsınız

6. Merhaba,
    Zeta kapısı senin kolayca yapabileceğin bir kapı.Eğer internette bir kasma sorunu varsa geçmişten tüm tarama verileri ve çerezler diğer site verileriyle eklenti verilerini temizle,bilgisayarını yeniden başlat.Sorun devam ederse bir internet kafeye git(bilgisayara güvenmiyorsan).Baştaki soruna cevap olarak;

Bastion tasarımını kullanarak şu ekipmanı güncelle,

1.Konfigürasyon:
    Gemi:15 adet LF-3 - 10 adet BO2(pembe kalkan) - 5 adet elit hız jeneratörü
    Diroid:1 adet LF-4 -15 adet LF-3

Pet'in ekipmanını sen düzenle.Çünkü pet'in hızından,özelliğinden hiçbişeyinden anlamam kendin düzenlersen en iyisi olur.Diroid uçuş düzenleri olarak Kalkan Duvarı , Ok Uçuş Düzenleri bulunsun.
    1.Konfigürasyonla NPC'lere saldır.

ve son olarak lazer,roket,kalkana seprom güncelle.Hız jeneratörüne ise promerium güncellersen çok iyi olucak,canın çok azalırsa 2.Konfigürasyona geçip gemini olay yerinden uzaklaştır sana yetişeceklerini sanmıyorum.Bu şekilde canını çoğaltırsın.Umarım işine yarar,
    Sana kolay gelsin.

7. alpha ve betadan daha kolay bi kapı yaratıklar az az sırayla gelıyo zorlamıyo yaptıgın kapılarda mesela betada 80 tallin bi anda gelıyo bide 2 kat vuruyo 160 bin yani o kapıları yapıysan zetayı gözün kapalı yaparsın..

8. arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim yazdım hepsini bi kenara not olarak.

9. Arkadaşım SAB cephanesini kullanmanı şiddetle öneririm.
    Ayrıca UberSibelonit ve UberKristallinlerde x2 veya x3 cephanesini bu NPC lerden kaçarak kullanmayı unutma iş son dalgada ciddileşiyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.