Zeta Kapısı Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve SOLOTÜRK!80 tarafından 17 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. zeta kapısını bitirdim 1-1 haritasına attı ödül falan vermedi.kapı hala açık gözüküyor giriyorum 3-5 karışık npc geliyor kesiyorum yine 1-1 e atıyor ödül vermiyor.

**LOS-TURCOS** bunu beğendi.
  2. Kappa ve delta yı da ekleyelm lütfen

3. _evissaM_

_evissaM_ User

A/B/G haric tum hapilar icin gecerli bu problem sanirim.

İW_Kyns bunu beğendi.
  4. erdoki12

erdoki12 User

merhaba bendede aynı sorun kapıyı bitirdim zeta kapısı tamamlandı dedi ve ödül vermedi ne olucak şimdi nedir bunun çözümü

5. MrKara

MrKara User

aynen uykusuz kalıyoruz geceden kasıyoruz bu saat olmuş hala aynı sorun devam ediyor zeta kappa delta kapıları berbat halde :S

6. ali_can33

ali_can33 User

zeta kapısı herkeste sorunlu galiba

7. evet bende de var o sıkıntı beta yaptım oldu ama buga giren ilk zetayı kendimi patlatarak sürekli sildim yenisini yaptım denedim ama yine olmadı

8. zeta kapısın da ödülleri vermiyor hata mı var ?

9. InBrawnS

InBrawnS User

Epsilon kapısıda bug da ona göre arkadaşlar girmeyelim.

10. 35*zuzu*35

35*zuzu*35 User

kappa ve zeta kapısından ödül vermiyor ve kapıyı bitirince çıkamıyorum sunucu hatası veriyor oyuna çıkıp farklı gemiyle girdim ama ödülleri vermedi ne zaman düzelir

11. Adytholo

Adytholo User

hala düzelmedi ne bu böyle ya

12. cuma geceden beri kappa kapısında gemi,kapı bitti diyor,ne ana haritaya atıyor,ne ödül veriyor nede oyundan düşüyor,sabahki resette bile düzelmedi.hala kappada bekliyor gemi.şimdi kod paylaşır ve telafi derler,yahu insanlar çift katını kaçırdı,yapacağı onca kapıyı kaçırdı,bir kodla bu işi çözeceğini düşünen yönetime ben artık söyleyecek söz bulamıyorum.Bu oyuna bu kadar emek hakkaten yazık.

13. aynı problemi yaşıyorum iki zeta yaptım hiçbir ödül alamadım. acilen sorunu çözün lütfen bir haftadır enerji kasmak için emek veriyorum.

14. evet , zeta kapısında benzer sorunu ben de yasadım . Ödül vermedi. Tamamlanmış kapı hala acık

15. nerdeyse 1 gün geçti kapı sorununa çözüm bulan yok.BARİ sorunu gördük çözecez yazsalar oda yok.Millet anca oyuna para harcasın diye bekliyorlar kendileri sorun çözmekten aciz.

16. aynı sorun 27-28-29-30 dalgalarını tekrar ettiriyor npc çıkmıyor kapı kapanıyor ama kapı ne kayboluyor ne de ödül veriyor

17. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam arkadaşlar,

Sorun giderilmiştir.
    Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür diler ve anlayışınız için teşekkür ederiz. :)

İyi forumlar. :rolleyes:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.