Zeta Kapısı Yaptım Havoc Gelmedi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve forumdada tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. forumdada

forumdada User

zeta kapısı ödülleri tam gelmedi havoc falan gelmedi yardımcı olur musunuz

2. Merhaba . Eğer ilk zeta yapışınsa havoc kesinlikle gelecektir ki pazar günü dolayısıyla 2 kat gelecektir , 2. yapışınsa %33 ihtimalle gelme şansı vardır . ( İlk yapışında gelmediyse anasayfadan sağ üstteki [?] kısmına basıp supporttan yardım iste )

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Zeta kapısını ilk defa bitiren tüm oyunculara 1 Adet Havoc Droid Tasarımı mutlaka verilir. Zeta Kapısını bir kez bitirdikten sonra, her Zeta Kapısı yaptığınız da Havoc Droid Tasarımı Çıkma olasılığı %33 ' tür. Her Kapının %33 Şans içermesi , 4 Kapıda Mutlaka 1 Adet Havoc Droid Tasarımı Çıkacağı anlamına gelmemektedir. %33 Şans olasılığı , Tamamladığınız , Her bir kapı başına geçerlidir.

Eğer ilk kapı yapışınız değilse sorun yoktur. İlk kapı yapışınız ve ödül gelmediyse support ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Nasıl iletişime geçileceğini bilmiyorsanız, Support ile Nasıl İletişime Geçerim S.S.S adlı konuyu inceleyip gerekli şekilde işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.

Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Havoc ihtimali %45.5 değil miydi modum %33.3 olan Hercul'dü Kappa kapısında

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Zeta kapısı %45 dir. Zeta kapısı hakkında gerekli konuya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Nisan 2020
  6. ateistkeci

ateistkeci User

Zeta'nın kendi yerinde de %45 ihtimal diyor ama kafam karıştı şimdi :D

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Mesajımı gerekli şekilde düzenledim, güncel konudan bakmak her zaman daha iyidir. Uyarınız için Teşekkürler.

İyi Forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.