Kutlama zeta kapısı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve rustemakgul tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar az önce indirim vip ile 61 bin uridyuma zeta açtım inanılır gibi değil :D

ondan iki kapı önce aynı şekil de vip indirim ile 150 bin uriye zeta açtım :(

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konunuzu ilgili bölüme taşıdım.

61 Bin uridiuma zeta açmanız mucize gibi birşey olmuş. Hayırlı olsun :)

3. teşekür ederim.
    evet ben de inanamadım ya 10 lu basıyordum iki de bir çarpan dolup parça veriyordu bi baktım kapı 2 dakika da tamamlandı :D

4. halilbnn

halilbnn User

ben az önce 98k ya açtımda 61k çok iyi bir rakam

5. ts gel klana aldık daha gelmedin :)

zeta ortalama 90-120k açılıyor senden ballısını duymadım

6. o zaman duy ben bedavaya açıyorum ne verecem kapıya uridium :D kâr etmek varken :D

ateistkeci bunu beğendi.
  7. ateistkeci

ateistkeci User

Nerede beleş oraya yerleş mantığı hoobb beleş kapı :D

8. Quenn

Quenn User

bende aksi gibi geceden beri 4 kapı açtım toplamda 9k ya yakın gg bastım :(

9. hızlı gelişmek için pala + uri yapıyorum 23 kapı dondum bugun dostum x4 le seri seri
    2 hafta pala +saglam indirim paketi
    birazdan after before atarım

Son düzenlenen: 12 Ocak 2020
  10. Besmele çekmezsen böyle olur :p

11. Quenn

Quenn User

demek istediğini anlamadım pikaçu :)
    kapı açmaktan kastım yapmak değil gg basıp açmaktı :)
    toplamda 5 yada 6 kere mi ne yaptım zeta bi tane daha yapsam mı yapmasam mı diyom

12. Herşeye besmeleyle başla faydalarını görürsün, en son zetamı 70k uri + 400 gg ye açtım :D

Quenn bunu beğendi.
  13. Quenn

Quenn User

besmeleyi besleme diye okursan anlamazsın tabi :D :D şimdi anladım tamam besmeleyle başlayacam bakalım bir dahakine :D
    şimdi yaptığımın yerine bi tane daha açtımdı 525gg +128400 uri

14. Önemli olan havoc düşmesi, ben düşürdüm geçen yaptığımdan çok mutluyum :D

Quenn bunu beğendi.
  15. Quenn

Quenn User

ikinci gemimde full havoc oldu :D verim mi sana fazlalıkları :p :D

16. Ehehehe ordan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama benim gemide fazlasıyla var senelerdir havoclarım full spartanlarıda ilk çıktığında fullemiştim ama fazladan herculesim var sana verebilirim :p

Quenn bunu beğendi.
  17. Quenn

Quenn User

önemli olan havoc düşmesi ve mutlu oldum deyince ne bilim kaptan :D :D hercul yok bende 2tanecik var 3cüyü spartan çevirdimdi geri çevirmim o yüzden :p :D

18. dostum uridium dan kâr etmediğin mühdetçe kapıların tek getirisi mühimmat olur. elbette anahtar,günlük dosya ve en önemlisi havoc veriyor ancak uridium gelişmekte olan bir gemi için olmazsa olmaz. kapılara uridium vermek yerine paladium dan gg ile basmak benim daha çok yararıma oluyor bazen kutu topluyorum bazen paladium. br şekilde gg yi denkleştirip kapıyı yapıyorum. oyunu eskiden beri oynadığımdan ötürü para yatırmadan ilerlemek benim işim sayılır :D işin sırrı sabretmekte saklı :D

19. eee ben besmelesiz açtım bu kapıyı ? gayet de faydalı oldu.
    alakasız konuşmalar yapma açtığım konu da.
    ayrıca bu din konusuna hiç inanmam uydurma söylentiler den başka bir şey değildir.

20. parasız lisede oynuyordum unide acımıyorum + hızlı gelimek onemli uri ile zamandan kazanıyorsun

rustemakgul bunu beğendi.