ZETA KAPISINDA UBER TALLİNE SIKTIĞIMDA YENİDEN BAĞLAN HATASI

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve XDPRO tarafından 7 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. XDPRO

XDPRO User

İyi günler.
    Gerçekten çok sinirli olduğumu en başta belirteyim 2'dir zetanın son dalgasına geldiğimde bağlantıyı kesiyor oyun ve en baştan geri başlatıyor 2'dir öyle yapıyor gemim o kadar güçlü değil çok elitim gidiyor nedir bu böyle şaka gibi gerçekten yaptığınız iş iş değil ya harcadığım eliti geri verin ya da o kapı ödülünü verin böyle şey olur mu ya hergün başka bir mağduriyet yetmiyor mu halla halla

2. DARBE

DARBE User

bende son bölümde donmalar başladı.en sonunda bağlantıyı kopardılar.hangara atmışlar gemiyi.kapıya tekrar girecemde ödül vermez diye korkuyorum.hovoc almam lazım vermezse yazık olur

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Arkadaşlar bakın pazar günleri özellikle oyun sorunlu oluyor. Bunun çözümü olacak şeyleri merkez ile organize etmeye çalışıyorum ancak diğer ülke takımları ile anlaşmazlık yaşadığımız durumlar mevcuttur.

YSS: 16:00 Dan sonra kapılarınızı yapmanızı tavsiye ederim.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.