Zeta Kapısı'ndan Havoc Düşmesi Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ...VENÜSLÜ... tarafından 15 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şimdi diyeceksiniz ki tamamen şans ama 12 kapıda sıfır havoç çekersen bu şans olmaktan çıkıyor bence.Buna bir çare bulun artık..Bu şans saçmalığı ile zaten senelerdir uyuttunuz bizi.Artık yeter ama....Ya uridumla satın alalım ya da birleştire koyun artık havoç hercules spartan hermes droitlerini.
    Bir de şu açık arttırmayı güncelleyin artık.son 8 yılda çıkan hiç bir nesneyi koymadınız ihaleye.açık arttırmaya bakasım yok.Biraz zenginleştirin...istatistik droit tasarımları yeni lf4ller yeni gemiler madenler ve alaşımlarda olsun artık yeter ya..
    Oyuncular gelişmesin diye elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz.ben ömrümde oyuncusunu düşünmeyen böyle bir oyun daha görmedim..bravo size..

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Görüşlerinizi belirtirken lütfen kullanmış olduğunuz üsluba dikkat ediniz. Şans faktörü denmesi üst üste defalarca çıkmayınca sizi sinirlendiren ile ki bu çok normal, ancak kapıyı üç dört kere yapıp her birinde de Havoc düşüren oyuncularımız da var. Bu da şans. Sırf Havoc düşürüp memnuniyetlerini forum içerisinde konu açarak belirtmedikleri için yalnızca şikayetler varmış, yalnızca olumsuzluklar varmış gibi görünebilir. Her Zeta Kapısı için Havoc düşme olasılığı %45'tir ve yeterince şanslıysanız üst üste defalarca düşürebilir, yeterince şanssızsanız da 1 tane bile alamayabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. şans dostum güsül alıp girince faydalı

4. Tamam da biz oyuncular şans faktoru olan bir oyun istemiyoruz ki..siz kafanıza göre bize her şeyi dayatıyorsnuz..sanki kumar oynuyoruz..şansmış..pöhh..

5. legenda2

legenda2 User

Havocmu. :D Kolay iş.

6. kAnUNi

kAnUNi User

valla bende bugün 2 dega zeta döndüm 4 tane havoc aldım

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Şöyle örnek vereyim. Bir parayı attığınızda yazı ya da tura gelme ihtimali %50'dir. Ancak bu parayı 10 defa, 20 defa, 30 defa da attığınızda yalnızca tura gelebilir. Bu var olan ihtimali değiştirmemektedir. Ne kadar çok atış yaparsanız %50 ihtimale o kadar yaklaşırsınız. Ancak başlarda bu ihtimalin sonuçlarının size bu kadar yansıması sizin şansınızdır. Kapı bitirildiğinde herkese kesin olarak Havoc veriliyor olsaydı, oyun içerisinde Havoc'un herhangi bir değeri kalmazdı, aynı x1 lazeri, LF-1 lazer topları gibi :)

İyi forumlar.

8. Ne kumarbaz çıktınız ya..Parayla bile kumar oynayıp işi şansa bağladınız yine.Parayı harcamak varken niye kumar oynayayım ki.Üstelik yazımı okuduysanız kapı her defasında havoç versin diye birşey yazmadığımı görürsünüz.Başka bir çözüm üretin dedim.Alternatif çözüm yollarını da yazdım.Anlayan anlar.Polemiğe girmek istemiyorum.İyi geceler..

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Kullanmış olduğunuz üslup ile ilgili bu size son uyarımdır. Görüşlerinizi belirtirken buna dikkat etmemeye devam etmeniz takdirinde cezai işlem ile karşılaşabilirsiniz.

Konunuz içerisinde de görebileceğiniz gibi oyuncularımız kendilerine Havoc İstatiksel Droid Tasarımı'nın düşmüş olduğunu belirtiyorlar. Kapıdan kimseye tasarımın düşmemesi, elde ediminin çok zor olması gibi sorunlar da mevcut olmadığı için bu konuda bir değişikliğe gidileceğini sanmıyorum. Size de durumu anlayacağınız bir şekilde açıklamaya çalışıyorum ancak gördüğüm kadarıyla uzlaşmaktan yana değilsiniz.

Raporlara eklenmek üzere konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Aralık 2019
    Manitu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.