zeta mı daha zor gamma mı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BugraKY58 tarafından 18 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. BugraKY58

BugraKY58 User

arkadaşlar gemim solace full lf + irisler full kararsız lf4 takılı B02 ve hız jeneratörlerimde full pet kami 3 var ve 6 lazer slot açık full lf3 oda gemide burgu droit dizilimde var arge puanım 2 kapıda x2 ve x3 kullanabilirim petle beraber şu an 8k-9k arası hasar atıyor beta kapısını yaparım gibime geliyor ama gamma dan şüpheliyim elimde 1 adet galaksi kapısı seyahat birimi var bir kapıyı ona bitittiricem diğer kapıları kendim yapıcam sizce hangi kapıda daha çok zorlanırım yardımcı olrsanız sevinirim bir de şu anda 1500 gg var extra olarak hangi kapıyı açıp yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Bana göre Gamma, zetadan daha zor bir kapı. İhtiyaç durumunuza göre karar verebilirsin yeşil anahtar ve günlük dosyası gibi ihtiyaçlarınız var ise kesinlikle zeta kapısını öneririm. Fakat x4 cephane ihtiyacınız var ise Gamma tercih edebilirsiniz.

Bu arada kapıyı seyahat birimi ile yaptırabilmek için o kapıyı en az bir kere manuel olarak bitirmeniz gerekir.

İyi forumlar.

3. Bence bu soru zeta mı daha zor beta mı diye bile değiştirilebilir ve yine cevap zeta daha kolay olur çünkü naçizane fikrimce, gamma zetadan çok daha zor (belki 2kat) bir kapı

4. Gemini

Gemini User

B ve G kapısına oranla Zeta daha kolay. Benim Gemi Zetayı çok kolay yaparken Beta ve Gamma da zorlanıyor.

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu soruya göre Gamma kapısı Zeta'ya göre daha zorlayıcıdır. :)