Öneri Zeta mı ? Kami+Burgu mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve recaiaslan7 tarafından 25 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gemi özellikleri :

15 seviye
    Venom
    4 arge
    2 havoc
    Apis-Zeus yok
    15 kararsız LF4, 5 FL4
    Full bo2, full hız
    Pet 8 svy

Elimde 180k uri var, bu uri ile 3 zeta dönebilirim. Ama gemide kami3 ve burgu yok. Sizce 3 zeta yapmam mı mantıklı olur yoksa Kami3 alıp sonra 1 zeta yapıp sonra kalan uriyle burgu almak mı mantıklı olur ? Karar veremiyorum. Bana önerebileceğiniz fikirlerinizi bekliyorum.

2. uzayl80

uzayl80 User

zetadan devam arkadaş tavsiyemdir kamiyi falan boşver zetadan gelenlerle hem arge hem anahtar alırsın anahtarıda zeusda acarsın işi bitincede kappaya gecersin havuçları tmamla önce zeta basit bi kapı 3 zeta dönsen sana getirisi 150 bin uri +300 dosya + 150 anahtar yapar şansa 6 havuç alma sansın var

recaiaslan7 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. oblivion

oblivion User

mantıklı olan kami3 almak vip çekmek seni sıkıntıya düşürmeyecekse , eğerki seni vip çekmek sıkıntıya düşürecekse sadece zeta burgu için tam ideal zamanın ama zeta dönmek istersen burguyu birazdaha bekletmende sıkıntı olmayacak

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Size önerim zeta kapısı yapmanızdır. İlerledikçe kamikaze 3 modülünü almanız kolaylaşır. Zeta kapısı ile günlük dosyası,korsan anahtarı,havoc,uridium kazanmanız ve bunu pazar günü çifte kapı etkinliği ile yapmanız sizi daha mutlu edecektir :)

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. Bykurt21

Bykurt21 User

Kaç zeta yaptığımı hatırlamıyorum bile ve 10 dan fazla havocum olmasına rağmen devam ediyorum. Tavsiyem zeta yapmandır.

6. ReiSauraN

ReiSauraN User

Dostum yanlış anlama ama 150k uridiuma 3 zeta kesin gözüyle bakma bazen öyle denk geliyor ki 150 k uridiuma 1 kapı zar zor çıkabiliyor

Ve tavsiyem kesinlikle zeta yoğunlaş kami vb bunlar zamanla gelir. zeta kolay ve çok avantajlı bir kapı asla pişman olmazsın

7. uzayl80

uzayl80 User

spartan için 10 havuç boşta olcak ve herkülde 10 boşda olcak sonra kronos yapıp tarifi alıp 2250 kristalde varsa elinde 10 spartanı yapar hades falan dönersin he olmadı argen eksik yine zetaya devam en mantıklı getiri zeta veriyor zaten gerisi boş kapı

ah mod keske helix cekeydimde 2 zeta döner kappaya girerdim spartan için ama ne yazkki site bankamatikkartları kabul etmedi :( edeydi 3 parti heix 400 cekecekdim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2019
  8. Cevaplar için teşekkür ederim. Zetaya devam edeceğim.Konu kilitlenebilir :)

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Rica ederiz, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.