Öneri Zeta mı Kappa mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •ʟ�ʀɖ_քʀɨʍɛ•[๓ยรค] tarafından 16 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu soruyu bir cok kez gormussunuzdur ama gercekten cok kararsizim. gemim 31 Ar-Ge 13 Lf4 tasarimlar felan full. LF4 sayimi yukseltmek istiyorum. yakin zamanda 400 bin küsür urudium a kutu actim sadece 4 lf4 cikti. bende artik kasilma taktigimi degistirmek istyorum. cunku istatiksel droit tasarimlarim (havoc/hercul vb) yok. ilk Kappa yi x2 odul gununde yaptim bisey vermedi. 7 Zeta dan sadece 1 tane Havoc cikti. o da ilk kapida vermisti. baya bi hevesim kirildi nasil bir yol izlemeliyim sasirmis durumdayim. bi de hercul diyen olursa diye bi soru sormak istiyorum;

diyelim vurus konfisine gectim. bu konfide droitler full lazer toplu. boyle bir konfide hercul bana yine kalkan saglamis oluyor mu yoksa bahsedilen kalkan sadece droitte kalkan jenaratoru olunca mi gecerli?

2. Zeta yap ben 15 kapi yaptim 8 havoc aldim ordan aldigim ganimetlerle 20 kadr lf4 cikardim her kapiyi yaptgimda gelenlerle kutu actim. Herkul kalkan varsa ise yariyo yoksa hic bi ise yaramaz

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Hafta sonralı galaksi kapıları için çifte ödül kampanyasında ilk olarak zeta yapın ve havoc tasarımlarınızı tamamlayın.

Diroit tasarımları sadece ekli olduğu konfide etki sağlar.

İyi forumlar...

4. yani kastigim urudiumu felan kutu disinda kapilar icin mi harcamaliyim

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Hepsini olmasada günde 5-10 adet korsan sandığı açacak kadar ayırın.

İyi forumlar...

6. Bana kalırsa pazar gününe kadar toplayabildiğin kadar uridium gg topla sonra hepsini hiç düşünmeden zetaya yatır indirim paketin olursa süper our yoksada yatırabilirsin.Fakat yoksa direk gg yi palladiumdan toplamanı öneririm.Zeta pazar bitirirsen 50anahtar 100dosya alıyosun 50anahtar 15zetada fullesen havoçları 750anahtar olurki 750 anahtarda 10-15 lf4 tabiki şansa bağlı olarak çıkarırsın.Bu arada zeta npclerle 50k uridium veriyor onu da tekrar zetaya basarsan iyi döngü yakalarsın.

7. cok iyi bi cevap olmus. tesekkur ederim. indirim paketi vb. paketlerim surekli var. haftasonu 1 gg icin 55 uri basiyorum. birkac ay dedigin gibi kasilmayi denicem. tekrardan tesekkurler.

8. İndirimler varsa iç durmadan pvpye gidip kutu topla derim :) aayrıca önemli değil cevap için

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.