Duyuru Zeta, Oyun Bırakma, Yönetimin Tutumu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CRЧSTДL↔SЧMPHONЧ tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Az önce 20. zetamdan çıktım 5 havoc halen son 1 haftada 7. zeta oldu bu boş çıkan artık oyunda beni bağlayan birşey kalmadı. Tüm sıralama oyuncuları bug, taktik kullanarak 10 zetada havoc, 10 kappada 10 hercul çıkartmış dikkatli incelendiğinde. Bu adaletsizlik, supportun ilgisizliği ve sıralama oyuncularının bu denli kayırılması beni oyunu bırakma raddesine getirdi. O kadar uridium satın alıyoruz boş, bilgisayar karşısında bu kadar saat geçiriyoruz anladım ki bunların hepsi boşuna. Artık yönetimin tutumu değişmedikçe geri dönmeyi düşünmüyorum. Sizlere kolay gelsin. İyi ve bomboş oyunlar.

Dip not: Eğer sıralama oyuncusu değilseniz

2. 20 zeta neki adam 57 zeta bitirip 10 havocunu bitiriyor.20 zetayla tüm havoclar fullenseydi herkes havoc yapardı.

3. Ben diyorum tüm sıralama oyuncuları 10 zeta bitirip havoc tamamlıyor sen halen savunma yapıyorsun

4. bu dediklerim sıradan gelebilir ama tamamen şans her zaman diyorum zetayi art arda yapmayın diye bugün 22. zetayi yaptım 7. havocu aldım dediğine hak veriyorum çok eski oyuncular zeta bugunu bulup 10 da yaptı ama forum bisey yapamaz neyse iyi günler

5. Mr.User

Mr.User User

zeta sanırsam 22 de fulledım.
    kappayıda 55 de fulledım.

Bu bugları bir ben bulamadım:)

6. zengas

zengas User

ben 27.de tamamladım bende oyunu bırakıcam demiştim bu yüzden, son 3 tane havoc kala hiç çıkmamaya başladı, bende yeter be dedim beslemeli x4 hatta arada rsb güçlendirici ile girdim art arda 3 tane aldım 50.de fullerim derken.

7. zengas

zengas User

55 kappa yerine azap kelimesini görüyorum, en azından zetanın ödülleri cezbediciydi, şuan kappaya yüklendim 4. herculu aldım

8. ALAYINA

ALAYINA User

52 zeta 6 havoc 12 kappa 1 hercu :) sen oyunu bırakırsan ben napıyım onu sen soyle:D

9. 52 zeta mi bu iste bi terslik var :)

10. ALAYINA

ALAYINA User

:D bende bi terslik var diyorum Alkılıc adminime ama diyor devam et sen yapmana:D

11. dediğim gibi her zaman yapma aç zetayi dursun bi iki hafta bekle yapma hemen bu arada da diğer zetalara hazırlık yaparsin

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

siralama oyunculari gunde kac kapi yapiyor biliyormusunuzda boyle karar veriyorsunuz.bizler gibi haftada birkac kapimi saniyorsunuz siralamada kalmak kolaymidir.onlar bikac hangari boylelikle fulluyor normalide bu.bende 40 kapida 10 havoc buldum yani daha az da bulan sans tabir ediliyor.siralama oyuncusu ile ilgisi yok sanirim ilk zeta ciktiginda bug vardi sonra kapandi ondan faydalalananlar olmustur hepsi bu.zoru sevin biras kolay olan boyle guzel olmaz.

13. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Kapılardaki şans oranıyla ilgili gelen şikayetlere göre yetkililere bildirim yaptık. Uygun gördükleri taktirde düzenleme yapabilirler. Ama şans faktörü çok iyi işliyor. 10 da 10 yapanda var 50 de 10 yapanda. Hiçbir oyuncu ek avantaj sağlanmamaktadır. Siz yapacaklarınızı yazmışsınız diyecek fazla bir lafım yok. Tekrar söylüyorum şans faktörü var ve çok iyi işliyor.

Konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.