Zeta - Son Parçalar

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ReiSauraN tarafından 20 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ReiSauraN

ReiSauraN User

Arkadaşlar merhaba zeta 99/111 de kaldı extraenergy ile bastım yaklaşık 70-80 bir parça bile çıkmadı. zeta yapmıştım ordan yaklaşık 40k uri bastım yok gelmiyorda gelmiyor ne yapacağım ?

2. uzayl80

uzayl80 User

hafta içi banada gelmedi son 10 parca 100 erli basdım 300 enerjimi yedi kapı denemeye evam

3. ReiSauraN

ReiSauraN User

şuan istesem 100 lü basabiliyorum sizce 100 ü tek seferde mi böle böle mi basayım

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Size şahsi deneyimimden tavsiyem tek tek ekstra enerji basın ve X2 çarpan olduğunde derhal kullanın bu sayede her 5-6 çarpanda büyük ihtimalle parça tuturacaksınızdır.

İyi forumlar.

5. ReiSauraN

ReiSauraN User

teşekkürler

6. uzayl80

uzayl80 User

tek tek basıncada cephane veriyor en mantıklısı ponexle 100 erli basmak daha cabuk cıkma sansı var tek tek nereye ne gelcek :p

7. 99/111 iken 100'lü basış ile kapım açıldı bugün. İşin özü nano darbe varsa geminizde ve gemi kalabalık bir yerde ise pek parça çıkmaz.

8. Bende 91/111 de 300 gg kadar bastım 3 parça çıktı :D phonixle adminimin dediği şekilde bas bencede

9. ReiSauraN

ReiSauraN User

phonixle mi nasıl bir mantık ? :D

10. phoenixle basınca nano dp hemen dolduğu için daha nano dp çıkmıyor ve parça çıkma ihtimali artıyor

.Paradoks. bunu beğendi.
  11. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

5 li basacan 2x 3x tuturacan carpan carpanlada çarpılsa kapı parçası verir carpanları tururmaya çalış çarpan geldigi gibi kulan

12. uzayl80

uzayl80 User

sana şöle diyim normal gemiyle kapı basarken sana paso nano vercek geminin maximum dp si 250 dir bu dolana kadar sana kapı parca yerine nanodan devam etcek ponexde ise dp cok azdır nano doldugu zaman ve sana nano yerine kapı parcası yada başka bişey vercek mantık bu mantık işt :pbütün kapılarda normal gemi yerine ponex le kpı acılır kapı bitincede ana geminle kapıya girer bitirir cıkarsın bilmem anlatabildinmi canım kardeşimm

13. DUMAN.

DUMAN. User

300 400 ggye açılır 5li bas çarpan bekle