Zeta Başlangıç Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve caybardagi21 tarafından 23 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Merhabalar.
    15 seviye, goliath (enforcer, bastion, veteran, exalted dandik tasarımlar yani),
    8 iris hepsi 1. seviye
    31 lf3, 9'u 7900 6'sı 6900 hız jeneratörü, 19 b02 kalkan jeneratörü Hepsi 1. seviye
    Pet var fakat henüz 4. seviye
    6 arge
    Diroit düzenim yok
    Zeta 32 parçada
    172k uri var
    111k x2, 57k x3, 32k x4 var
    Sizce zeta açsam yapabilir miyim, yoksa başka bir yola mı yönelsem, diroit tasarımı mı almalı, ne yapsam gerçekten hiç bilmiyorum fikirlerinizi bekliyorum lütfen

2. Zeta açsan yapabilirsin evet (biraz uzun sürer kaça kaça yaparsın) fakat senin şu durumda ilk hedefin zeta olmamalı. Öncelikle yapabildiğin görevlerin tamamını bitirip 17. lvl olduktan sonra (bulabilirsen birilerinin yardımıyla) bl haritasında prometheus lazeri görevlerine yönelmen daha mantıklı. Uzun bir süre bl haritasında takılman gerekecek (hatta oyuna girdiğinde önce günlük görevleri yap sonra doğru bl ye:D)
    Her yeni arkadaşa dediğim gibi sakın yeşil anahtarları harcama (apis zeus peşine düşme) o anahtarlar sana pro lazer birleştirirken lazım olacak ve onları toplaması senin için çok zor şimdilik. En az 20 pro lazer ve güve,burgu,halka gibi diroit düzenlerine sahip olduktan sonra yavaş yavaş kapılara yönelirsin, tabii yine bl de de vakit geçirmek kaydıyla.

3. Peki elimdeki urileri nasıl kullanıyım şu an için bir tane diroid düzeni alabiliyorum yoksa irisleri mi geliştireyim ya da başka bir şey?

4. lEfe

lEfe User

Tavsiyem 17lwla kas 10pro lazer görevini tamamla sonra pazar günleri full zeta dön 8 havoc ol argenide 15 arge yaratık argesi yapman olacaktır. Hangi sv dasın blde yardım edebilirim.

caybardagi21 bunu beğendi.
  5. tr3'teyim

6. lEfe

lEfe User

Küreseldeyim :(

7. ben tr3 mmo dayım. eger şirket uyuyorsa 17 lvl olunca bl de yardımcı olurum

NocTurk01 ve caybardagi21 bunu beğendi.
  8. Tüh ya vru'dayım :( çok teşekkür ederim yine de ikinize de :)

9. NocTurk01

NocTurk01 User

Banada yardım edebilirmisin bl de 16 yım 17 olunca iyi oyunlar

10. T3 mmo daysan yardım ederim tabii

NocTurk01 bunu beğendi.
  11. Merhaba,

Öncelikle Konunuzun bu kadar süre boyunca cevapsız kaldığı için Forum Takımı olarak sizden özür dilerim.

İlerlemeniz açısından, Önce Güve diroit tasarımı alıp daha sonrasında zeta ile devam etmenizi tavsiye ediyorum.
    Başka sorular olursa aklınızda buradaki konuyu inceleyin. Eğer konuda olmayan aklınıza takılmış bir şey var ise mesajımın sağ alt kısmındaki "Cevapla" seçeneğinden mesajımı alıntılayarak sorarsanız sevinirim.

İyi Forumlar Dilerim.

Mineral bunu beğendi.
  12. Mineral

Mineral User

Tam isabet

13. NocTurk01

NocTurk01 User

Oyun ismin nedir reis eklim ben pro görevlerinde yardım alim senden musait olursan iyi oyunlar

14. -»ᴀɪʀᴡᴏʟғ«-

NocTurk01 bunu beğendi.