∞ Zeta∞

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve AjanX007 tarafından 9 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. AjanX007

AjanX007 User

Merhabalar,

Arkadaşlar indirim+vip+gg indirimi olduğu zaman 1GG=55 uriyken Zeta kapasını döngüye alabilir miyim ?

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Zeta kapısı 111 parçadan oluştuğu için inşa etmesi maliyetli bir kapı, bu nedenle döngüye alamazsınız ister istemez zararınız olacaktır fakat elde edeceğiniz ödülleri göz önüne alırsak(ganimet anahtarı, günlük dosyası vb) çok da büyük bir zarar olmayacaktır benim düşünceme göre :)

İyi forumlar.

3. BIZDIK

BIZDIK User

hayır alamazsın kapıdan 48k küsür uri gelir 1300-1500 arası zeta açarsın en kötüsünü düşün ortalamsını 1500 al 1500x55=82500 uri yapar

4. X2 gününde yaparsanız 50 anahtar gelir bu bile 50 bin uri değerinde. Üstüne araştırma dosyası x4 havoc her türlü yeni başlayanlar için çok kazançlı kapı. 40 ile 60 bin uri maliyeti olur kapıdan geri alacaklarının ile.

5. oben

oben User

neye göre hesaplaıyon hurda fiyatındanmı yoksa 2. el fiyatındanmı.sadece 50 enektar 75 bin uri günlük dosyaları sana kalsın.

6. Bunları alacak olup indirimsiz çeken var mı? [​IMG]

7. oben

oben User

ben hala oyuna para yatıranlar olduğunu hesap etmedim hem indirim dahi olsa zeta varken anahtara para asla vermem indirimli dahi olsa verdiğin para zaten indirim olan 450 urinin karşılığı değilmi zaten parayı verdin indirim aldın aynı iş yine 1500 gelir.

8. Haftalık indirim 5,90. Zaten anahtara dediğiniz gibi uri vermek anlamsız kapılar böyle anahtar veriyorken. Yeni başlayan birisi apis ve zeus için illaki anahtar açmak zorunda o yüzden zeta yapmak çok karlı arkadaşın dediği gibi kafa kafaya uriyi döndüremese de kapıdan alacakları uri kaybının çok üstünde. Bunu demek istemiştim aslında.

9. eskiden kapılar daha kolay açılırdı.tp sp havoc veya sandık içinse al döngüye biraz dönersin.ama devamlı dönmek istersen ki tp şp yide beyazıda alırsın ABG dön uzun süre dönersin kaara bile geçebilirsin az miktar.ama dediğim gibi biraz döndükten sonra sistem devreleri yanıyor.sayfayı yenile sayfayı yenile mesajı vermeye başlıyor ve kapı açmak zorlaşıyor.

10. oben

oben User

kesinlikle doğru..