zeta

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »•Joкєя•« tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zeta kapısı tahminen kaç u açılıyor arkadaşlar?

2. Sennar23

Sennar23 User

u değilde gg olarak söyliyeyim sen hesablarsın ben 1 zetayı 0 dan en az 1400gg en fazla 2000gg ye açıyorum yani 140k-200k arası :) ama ben paladıum topluyorum tabiki sanada öneririm

3. Ben low yapıyorum genelde pala da harcıyacağım zamana hem credı hem tp şeref uri kasıyorum. bende önceden pala toplardım da 1500e yakın açılırdı vip oldugumdan 140 a falan acabılır mıyım?

4. Sennar23

Sennar23 User

açabilirsiniz diyemem çünkü vip olsanız bile bu galaxy gates olayı şans işi ne kadar kapı parçası çıkar çıkmaz bilinmiyor yani bazen şansınıza çarpan 5 iken bi anda 5 kapı parçası çıkar bazen ise çok az kapı parçası çıkar yani açılır diyemem başta belirttiğim gibi :)

5. viper1903

viper1903 User

1400-1900 gg arası açılıyor bende vip + indirim var 100-120 bin uri arası açılıyor

6. Sennar23

Sennar23 User

vip+indirim varsa tabikide daha ucuza açabilirsiniz :)

7. Anladım yani yorumlarınıza bakacak olursak 150 k ya falan açarım gibi :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.