Zeta'dan Sonra ne yapmalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Qossy tarafından 10 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Qossy

Qossy User

Bugün Havoclarımı fulledim. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim. Uridium'u drioidleri full seviye yapmaya mı harcamalıyım yoksa başka bir kapı için mı kullanmalıyım(ve bundan sonra hangi kapıya devam etmeliyim)

Edit: 5 pro gerisi LF4(hp-yansıma karışık) var BL haritasında farm yapamıyorum gücüm yetmiyor onları kesmeye :D

Son düzenlenen: 10 Ekim 2021
  2. Aliens

Aliens User

Kappa yapınız. Ama bu arada arada yine Zeta yapmanızı öneririm, o kapının kıymeti hiç bitmez diğer verdiği yüksek değerli ödüller sebebiyle (102 Günlük Dosyası, 50 Ganimet Anahtarı vb.). BL için ise 5 Prometheus Lazeriniz varsa 5 adet Prometheus Göreviniz var demektir. Onları grup bularak yapmaya çalışın. Bundan sonrasında hasarınız o haritada dramatik oranda artacaktır. Invoke'ye sıkanların yanında sizde vurarak çöp düşürmeye çalışabilirsiniz.

3. Qossy

Qossy User

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet 5 görevim daha var. Impulse kesebiliyorum lakin attendlere gücüm yetmediğinden ilerleyemiyorum :D
    Bu arada pro ları önce gemime mi takmalıyım yoksa drioidlerime mi ?

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Geliştirme seviyesi var ise; droitlere takmak daha verimli olacaktır. İlerleyiş önerisi olarak; ganimet anahtarlarınızı biriktirmeye devam ederek Zeta kapısı yapmaya devam edin. Zeta bir oyuncunun gelişimi için gereken oldukça kârlı bir kapıdır. Hercüles droid tasarımları için acele etmenize gerek yok. Kappa şimdilik sizin için oldukça maliyetli olacaktır. Prometheus lazer toplarınızı min: 25 ad yaptıktan sonra kappalara başlayabilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.

5. hangi serverde oynuyorsunuz belki yardımcı olabiliriz.

6. Qossy

Qossy User

Önerilerinizi dikkate alacağım :)

Global Avrupa 7 serverinde oynuyorum hocam

7. maalesef server tutmuyor belki birileri görür orada oynayan kolay gelsin.

8. Qossy

Qossy User

Teşekkür ederim düşünmeniz bile yeterli :)

9. lEfe

lEfe User

Oyunda arkadaş edinip veya güçlü bir klan bulup sıfır yeni bir çar açıp 3 TL 'ye katlayıcı paket alıp 20pro olmanı tavsiye ediyorum

kaptan34 bunu beğendi.
  10. Qossy

Qossy User

Çok emek verdim yeniden başlayamam. Hem sanırım oynadığım serverda oynayan pek kimse yok klanlara davet gönderiyorum oyun içinden millete yazıyorum falan ama kimse geri dönüş yapmıyor. Hem acelem yok işten geldikçe 1-2 saat takılıyorum eğleniyorum keyfime bakıyorum.
    Bu arada Global Avrupa7 de oynayan varsa ulaşabilir :)

11. merhaba dostum global avrupa 7 serverinde oynuyorum klana gelmek istersen yardımcı olabiliriz