Zetam Gitti boşu boşuna

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZeusPatroN(TM) tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben zeta yaptım bitirdim ödüller v.b şeyler geldi fakat ondan sonraki gün baktm zeta sıfırlanmış supporta şikayet ettim yardım eden olmadı Yardım edebilirmisinz

2. buzmavi

buzmavi User

Kapıyı bitirip ödüllerinizi almışsanız elbetteki biten kapı ortaa olmaz siz burda aslında neyi sormaya çalışıyorsunuz daha iyi ifade ederseniz yardımcı olmaya çalışacağız

3. 1 kere zeta kapısını bitirdim zetam sıfırlandı her kapı bitirince tekrardanmı zeta yapacağım ? Birde ben 1 aegis / aegis elite / elitler yeteri kadar / 17 bo2 /26lf3/1pet modül vb/roket atar falan yeterince şeylerm var 3 k atıyorum bugn x3 te 55 lik cekeceğim ne yapmamı önerirsiniz bo2 leri 16 level mi yapaym 24 argeyim fakat seprom soruunm var sepromumu geliştiriyorum 14 arge kullanabildm x3 den gelen uriyle ne yapmam gerekior 1 havoc 5 iris 2 flax ım var

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

1 kere zeta kapısını bitirdim zetam sıfırlandı her kapı bitirince tekrardanmı zeta yapacağım ? Evet her kapı bittiğinde yeniden açarak yapacaksınız.
    Bana kalırsa irislerinizi tamamlamanız yerinde olacaktır daha sonra ve irislerinizin geliştirmesini yapmalısınız daha yararlı olacaktır.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Tabiki credi sorununuz yok ise credi ile almanız mantıklı dediğim gibi irislerinizi 16 level yaptığınızda hem lazer vuruşu olarak hemde kalkan bazında size destek olacaktır bence uri basarak değilde genelde herkezin yaptığı gibi pala toplayarak kapıları açmanız daha mantıklı tabiki bu konuda sizin görüşünüz daha değerli nasıl kolayınıza geliyorsa öyle yapmalısınız.

6. Vipim 1 irisimi 16 level yapar isem kaç k uri gider 2 droidimi 5 level yaptm yaklaşık 50 k uri gitti Tabikii bu katlanıcak şimdiden teşşekür ediyorum yardım ettiğiniz için :)

1 arkadaşım bana 2 bo2 16 level yapıldığında 110k kalkan olacağını söylemişti bu çok iyi bir rakam 10 bo2 de 550 bin kalkan demek bu doğrumu 2 bo2 Açıklık getirebilirsek :D :) Tekrardan teşşekür ediyorum supportan yaptığım şikayetlere cevap gelmiyordu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2014
  7. Nefes

Nefes User

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.