Öneri Zetayı yapabilir miyim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXömercanXx tarafından 23 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese merhabalar.
    Zeta kapı inşaatı bitti açıkcası kendime güvenemedim yapabilir miyim diye sizlere danışmak istedim.
    Gemi venom-sentinel
    Lf4 3 adet gerisi lf3
    8 iris
    full elit kalkan hız
    120 k civarı x2 60 k civarı x3 80 k civarı sab var.
    Pet kutu için olan modül ve protokoller.
    Genel olarak gemi böyle. Promerium beslemeli ağırda x1 7-8 k civarı vuruyor hız konfisinde 5 k civarı şuan.
    Tavsiyeleriniz nelerdir? Yapabilir miyim, daha erken mi, geliştirmem gereken şeyler var mı yada yaparsam da nasıl olur neler yapmalıyım? Görüşlerinize açığım.

2. Alfisti35

Alfisti35 User

Kapıyı yaparsın. Npclerle aranı iyi tut haritada gezerek kes. ( Dönerek değil Gezerek )
    Biraz uzun sürecektir ama bu gemiyle o kapıyı yapma şansın yüksek
    Çok zorlanırsan x2 geç. Acele etme yavaş yavaş güzel bir şekilde bitirirsin.
    1. konfi gemi kalkan droid lazer
    2. konfi gemi hız droid kalkan
    ben böyle kullanıyorum tavsiyemde budur.
    Zaten o kapı gelişim kapısı o kapıyı yaparak gelişeceksin. Aç müziğini yavaş yavaş zevk ala ala kasıl. Kutularını topla Seprom veriyor en azından kalkan yada roket beslersin :)

xXömercanXx bunu beğendi.
  3. pete birşey gerekli mi kamikaze vs ?

4. Alfisti35

Alfisti35 User

Pet kamikaze vs gerekli fakat sürekli kamikazelik durum olmuyor. Ben genelde kapılarda Sık oluşan dalga dışında otomatik toplayıcı moduna alıyorum. Çok kalabalık bir dalga olursa kamikaze kullanıyorum. Onun dışında koruma modu yada toplatma modu sana kalmış birşey

xXömercanXx bunu beğendi.
  5. teşekkürler yorumların için.

Alfisti35 bunu beğendi.
  6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Başka sorunuz yok ise konun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

iyi forumlar.

7. kapıyı tamamladım zaten kilitleyebilirsiniz.

8. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Hayırlı olsun Sorun çözüme ulaştığı için konunun kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.