zeus çıktı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Adarel tarafından 3 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Adarel

Adarel User

165 kutuda 3 zeus parçası çıktı 2050de ancak zeusu tamamlarız dedikten hemen sonra zeusun kendisi çıktı

map 2-8
    gemi dimi

diğer çıkanlar
    lf4 5 tane
    apis 7
    gerisi faso fiso

2. çok şanslısın ben 2k kutu açmışımdır baktım olacagı yok anahtarlar prolara yetmiyor zaten nakit olarak alıyorum zeusu

1milyon uri kara geçmişsin hayırlı olsun

Adarel bunu beğendi.
  3. Adarel

Adarel User

teşekkürler hocam cidden deli ediyor insanı bu anahtarları açmak ama esprisi de bi anda karşına çıkabiliyormuş

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Gerçekten çok şanslısınız, Zeusunuz hayırlı olsun :) . Bende zamanında bayağı kafa yormuş en sonunda dayanamayıp Uridium ile tamamlamıştım :(

İyi forumlar.

Adarel bunu beğendi.
  5. Çok güzel bir his değil mi... Bende bundan yıllar önce zetadan biriktirdiğim 150 anahtarı zeus gününde harcamıştım 2 3 parçası çıktı diye hatırlıyorum , anahtarlar bittikten sonra oyundan çıkarken 3-5 görev kulesinin dibinde bir sandık görmüştüm , çıkmadan bunu da uridium harcayıp bir anahtar alıp açayım demiştim , ve bir baktım Zeus droidinin ta kendisi :)

Şansın böyle devam eder umarım iyi oyunlar

Adarel bunu beğendi.
  6. Quenn

Quenn User

son apis parçam kala bütün apis çıkmıltı bana ben pek kar etmemiştim :D
    hayırlı olsun şansınız herdaim böyle olsun :D

Adarel bunu beğendi.
  7. Adarel

Adarel User

Teşekkürler herkese. Güzel ötesi bi his. Pc'ye kafa atacakken sarılacak hale geliyorsun :)

8. Vay vay şanşlı gardaşım benim :D

Adarel bunu beğendi.
  9. Hayırlı olsun kardeşim.

Adarel bunu beğendi.