Zeus Diroit Geliştirme Seviye sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve HatayLı_ASİ_[☾★] tarafından 6 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

Tüm diroitlerimi seviye 16 yaptım.Ancak zeus dirotimde böyle bir durumla karşılaştım.Diğer tüm diroitlerde hasar ve kalkan 16 iken, zeus dirotimde kalkan 16 seviye, hasar 15 seviye gözüküyor.İçine lazer koyduğumda da durum değişmedi.Bu normal mi?

Kaç saat oldu ama soruma cevap veren bir görevli olmadı.Başka bölümdeki konulara cevap vermişsiniz.Burdan yardımcı olmayacaksanız supporta yazacağım.
    Yetkililerden cevap bekliyorum.

Yahu nerede bu forum yetkilileri neden saatlerdir bir cevap alamıyorum!!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Haziran 2020
  2. Şu an irisiniz 15 seviye gözüküyor .

3. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Geliştirmelerinizi tekrar bir kontrol edin geliştirmelerinizde oluşan bir sıkıntı mevcutsa zaten bunun çözümünü Support'a bildirerek çözebilirsiniz. Burada bununla alakalı herhangi bir şey yapamayız.

İyi forumlar.

4. Bakın hasar 15, kalkan 16 görünüyor.Etki kısmına bakarsanız 16 seviye gibi etki veriyor.
    Kontrol ettim, oyundan kaynaklı bir hata var.Supporta bildirim yaptım.Kitleyebilirsiniz.

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.