Zeus/Geliştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LastShot12345 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 1 günlük geliştirme indirim güünü olacakmış deniyor
    1.sorum;Geliştirm indirim güünü hangi gün ve tüm serverlara mı olacak?(global 3 te oynuyorum)
    2.sorum;Zeusum 1 parça,İrisler+Apis 6 level,250 K uridiumum+75 tane anahtarım var.Sizce bugün kutu mu açmalıyım(toplam yaklaşık 300 kutu ediyor)Yoksa indirim güünü geldiğinde irisleri+apisi ne akdar gidiyosa levelini mi arttırmalıyım?

2. Bence geliştirme en son iş. Zeusu alırsan geliştirme yapmaktan daha yararlı olacağını düşünüyorum.

3. Teşekkürler,fakat 300kutuda zeus zor..15-20 parçada direk alırım ama oraya gelmesi de zor.1.sorumun cevabını biliyormusun acaba?

4. İnidirm günü derken günlük değilde 1 saatlik bir şey. İndirim tüm serverlarda olur. Yabancı serverda hangi saat olur bilmiyorum ama tr ile aynıysa her akşam 20:00'da geliştirmeye bak indirim varmı diye. Özellikle cuma günleri bakarsan iyi olur.

İndirim 1 saat sürüyor.

5. İşte bende biliyorum kardeşim 1 saat oluyor.Fakat Facebook/Darkorbit yazıp google arat ilk sayfada geliştirme indirim günü düzenliyolarmış ondan dolayı dedim.Adminlerden de cevap bekliyorum globallere de gelcek mi indirim günü

bugrahansezgin bunu beğendi.
  6. Evet bu sefer geliştirme indirimini 24 saatlik yapmak için do ekibi uğraşıyormuş, bekliyoruz :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.