Zeus günü hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -*-AnGeL-*-Tr. tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yeşil ganimet kutularından direk olarak zeus çıkıyor mu?Chatte sordum kimisi çıkıyor kimisi çıkmıyor diyor...
    Kandiliniz mübarek olsun

2. Yeşil ganimet normal ganimet oluyor. Direk zeus çıkma olasılığı çok az da olsa var sanırım. Sarı kutu ile karıştırıyor olabilirim. Sarıdan veya yeşilden ya da her ikisinden de çok düşük bir ihtimalle direk zeus diroidi düşürebilirsiniz.

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yeşil ganimet kutusundan zeus droiti düşmemektedir. Altın korsan ganimet kutusundan düşmektedir. Altın korsan ganimet kutusu Zeus gününde mevcuttur. Takvim bölümünden bu günleri takip edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. Drowhake

Drowhake User

Kandilin mübarek olsun, sormadın ama ben söyleyeyim, evet zeus kutularından (altın ganimet kutusu)'dan direk zeus düşüyor ama eğer proların full değilse ganimet anahtarlarını harcama sakın onun yerine scrap kas apocalypse kutusu aç %1 ihtimalle zeus diroidi düşüyor. Düşük gözükebilir ama bana o kutudun 0.5 ihtimalli hercules çıktı 30-40 kutu açtım şu ana kadar yani olur mu olur hem daha avantajlı.

Bir de şöyle bir şey var zeus diroid düşme olasılığı %1'den de düşük olduğunu tahmin ediyorum çünkü forumdan bir arkadaş hesabını yapmış %2 civarı zeus parçası düşüyor direk diroid düşme olasılığı çok daha düşük olur yani, ganimet anahtarlarını ziyan etmeye gerek yok