Zeus Günü Kutu Açılımı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ►Los-Angeles-Lakers◄ tarafından 17 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese merhaba bugün malum zeus günü kutu biriktirip açtım.
    318 kutudan:
    15 parça Apis
    7 parça Zeus
    3 LF 4
    4 adet mikrotransistörler
    9 adet hibrit işleyici
    vs. vs. aldım benim düşüncem apis ve zeus sanki normalin altında tutturmuşum gibi lf4 ü söylemiyorum bile :) sizin düşünceleriniz nedir? Veteran arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Birde korsan kutularından lf3 çıkmasını mantıklı buluyor musunuz? LF 3 ün kaldırılıp şansının diğer eşyalara dağıtılması daha mantıklı değil mi? LF 4 ler oyuna eklenmediğinde mantıklıydı ama sanki biraz saçma geliyor şuan :)

2. güzel bence bunu bulamayanlarda var 300 kutudan boş dönenleri görüyoruz hayırlı olsun

►Los-Angeles-Lakers◄ bunu beğendi.
  3. Asla kötü bir sonuç olduğunu düşünmüyorum hatta ortalamanın bir tık üstü diyebilirim :)
    lf3 ' e gelirsek bence kutuda değeri düşük parça ve eşyalar da bulunmalı(çok da karlı olmasın) hatta ona ihtiyacı olanlar da olabiliyor :D

4. sanırım haklısınız nereden geldiğimizi unutmamak lazım :D

Grandmaster. bunu beğendi.
  5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bence zeus parça sayısı gayet ortalama. mikrotransistör ve hibrit işleyiciler de bayağı güzel tuzu biberi olmuş. :D

Dilerseniz bundan sonraki kutu açılım istatistiklerinizi zaten var olan Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ? konusundan paylaşarak diğer üyelere daha derli toplu bir konu vasıtasıyla yardımcı olabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

6. kusura bakmayın sayın modum biraz geride kaldığı için görememişim bu konuyu kapatabilirsiniz :)

Luminous bunu beğendi.
  7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Ne demek efenim, problem yok gözden kaçmış olabilir. Ben de zaten hatırlatma amacıyla o mesajı yazmıştım.:)

Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.