Öneri Zeus Günü - Kutu Açma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mmayuri tarafından 15 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mmayuri

Mmayuri User

Öncelikle günaydın arkadaşlar
    Malum bugün Zeus günü, benim de 70 kadar kutu anahtarım var ve hem Apisim eksik hem de Zeusum. Öncelikle daha ucuz olduğu için Apisi tamamalamak istiyorum. Zeus gününde de bolca Apis parçası çıktığı söyleniyor, modlardan bazıları bile demişti sanırım.
    Velhasıl kelam 6 Apis 3 Zeus parçası var ve bunları tamamlamanın vakti geldi, bugün kutu açmalı mıyım yoksa Apis gününü beklemeli miyim?

Son düzenlenen: 15 May 2015
  2. Aç şimdi hem zeus hemde apis gelsin bana apis çok çıkıyordu :)

3. Mmayuri

Mmayuri User

Lf4 gününde x-4 x-3 haritalrında şanslı olduğumdan orada açtım. Sadece 1 parça apis 1 parça da zeus çıktı. Biliyorum kutu sayısı da az da biraz daha fazlasını bekliyordum.

4. 30 kutuda 3 apis 1 zeus çıktı.Görev'den gelen 1 anahtarla açtım LF 4 çıktı:D
    HER ŞEY olabilir

5. *Asalet*

*Asalet* User

Zeua günü olsada kutulardan ne çıkacağı belli olmaz , şansınızı denemenizi tavsiye ederim.

Darion26 bunu beğendi.
  6. hakguguk

hakguguk User

bu oyunda şans faktörüne inanmıyorum nedense.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.