zeus günü problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve 61_SuVaRi_61 tarafından 17 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar 100 kutu açtım 1 adet zeus parçası bile çıkmadı 6 tane apis çıktı bu ne iş böyle ya içine koymayı mı unutmuşlar zeus parçalarını ayrıca birleştir ekranı ve ebedi kapı sekmesi açılmıyor oyun içindede bilgisi olan var mı ?

2. Genelde insanlar hep zeus günü bu konuda yakınıyorlar beni şaşırtıyorsunuz sahiden,
    Apis çıktığında sanki zeusun yerine apis çıkmışcasına bir mantık olamaz.
    Zeus günü ekstradan; oranlara zeus da dahil edilir normalde yoktur, Apis ise yine oranı neyse o şekilde çıkar.
    Yani bildiğim kadarıyla; özetle sen zeus günü 50 ganimette 5 apis çıkardıysan zeus günü dışındaki bir günde de 50 ganimette 5 apis çıkarabilirsin oran şaşmaz.
    Birleştirme sekmesine gelirsek bende bir problem yok şuan için, arada böyle sorunlar oluyor maalesef.

Son düzenlenen: 17 Nisan 2020
    ateistkeci ve 61_SuVaRi_61 bunu beğendi.
  3. o anlamda demedim ben apis çıkmasında sorun yok ama zeusun oranı çok düşük diye yakınıyorum ben

4. O anlamda dememiş olabilirsin ama cümlenden o anlaşılıyor daha çok :)
    Zeus için şöyle söyleyebilirim,
    evet cidden çok fazla çıkmıyor 600 ganimette 15 çıkarmıştım ben de. İndirim çekip alabilirsiniz veya
    şahsi fikrim, zeusu çıkartmak için acele etmeyip ganimetleri prolara yatırmanızdır şayet prolarınız ful değilse.
    Ama özetle zeus değerli bir droit ve ganimetten çıkma oranı düşük dediğin gibi.(Oranının değiştirileceğini sanmıyorum)

61_SuVaRi_61 bunu beğendi.
  5. teşekkürler öneriniz için dikkate alacağım

6. bu insanlar neden anlamıyorum forumda ne zaman dolansam hep bir zeus sıkıntısı....
    ya dostum zeusu açtığım ne zamandı hatırlamıyorum bi en az 7 senesi var lakin...
    500 anahtar stokla zeus gününde 500ünüde açmaya çalış 200 de olur 300de olur 400de olur farketmez ama bir yerde zeus droidini verecek çok basit meseleyi çok zor hale getirmeye gerek yok
    ayrıca 500 anahtardan da minumum 10-15 lf4 düşürürsün
    sabit bi haritada aç 500den aşağı anahtarla da kutu açmaya kalkışma tek seferde yap gitsin
    çok iyi hatırlıyorum 700 anahtar yapmıştım zetadan ötürü sabah başladım 1-8de zeus droidi aldınız diyordu parça ile zeus yapmaya çalışmak gereksiz bence 500 anahtar yapın bu da eder sana 10 zeta... sonra bi başla direk zeus gelecektir emin ol... gelen parçalarda yanlışlıkla patlar falan sonrası için lazım olur birikmiş olur iyi olur cephane ve lf4de yanında cabası olmuş olur
    100 kutu çok gülünç yani 100 kutudan lf4 apis ve cephane çıkacaktır bol bol zeus çıkması için çok çok şanslı olman gerek

7. kutularınızı sadece zuus gününde apıs ve lf4leriniz full olana kadar açın onlar full olduktan sonra kalan parçaları uriyle satın alıp pro lazerlere dönüş yapın

8. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Aslında bu konuya Zeus günü problemi değilde şanssızlığı desek daha doğru olur. Emin olun sizden daha şanssız parça çıkaramayan insanlar elbette vardır. bknz; ben

O yüzden buna yakınmaya gerek olduğunu düşünmüyorum kutulardan çıkacak oranlar arkadaşımızında söylediği gibi Zeus günü geldiği zaman eklenir ve malesef buna yapabilecek bir şeyimiz yok. Size bol şanslar diliyorum. :)

İyi forumlar.

9. sağolun konu kilitlenebilir

10. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederiz, umarım şansınız diğer sefer yaver gider.:) Konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.