Zeus Günü ve Birleştir Malzemeleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve StarWarrior tarafından 10 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benim şöyle bir sorum var geçen hafta altın korsan ganimeti yanı sarı kutu günüydü. Uzun süredir oyunu oynamıyordum o etkinliği ilk defa gördüm kutu içerisinden bu frekans kabloları ayriyetten diroit parçaları çıktı. Anladığım kadarıyla normal yeşil kutuya göre bunlar ek olarak çıkıyor ve normal kutu içeriklerinin yüzdesi düşük çünkü yeşil kutudan ne kadar açtıysam hepsinden sadece mermi xenomit falan çıktı.Korsan günü mermi 10da 1 belki çıkmıştır. Zeus günü - lf4 günü - altın korsan normal yeşil kutu düşünüldüğünde en mantıklı en güzel içerikler hangisinde var 200 anahtarım var ne önerirsiniz ? gemi tasarım parçaları lf4 ve diroit parçası önceliklerim tabii ki

2. Dostum sadece zeus gününde toplamanı tavsiye ederim kutuların sarı olduğu günler zeus günüdür. takvimlerden zeus gününü takip edebilirsin. mesela bu hafta cuma günü zeus günü genelde 2 haftada 1 geliyor cuma günleri

3. Eyvallah teşekkür ederim altın korsan günü zeus günüymüş demek öğrenmiş oldum. Zeus kaç parça istiyor ve acaba ne kadar anahtara bu diroidi alabilirim acaba ortalama

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

İlgili kutuların içeriği/oranı hakkında bilgiler merkez ekip tarafından paylaşımadığından bizler de oranlar hakkında yorum yapamıyoruz. Bu konuda yardımcı olamayacağım için üzgünüm.

Yerinizde olsam tüm anahtarlarımı Zeus yani Altın ganimet anahtarı gününde kullanırdım. Zeus diroidi de tıpkı Apis diroidi gibi 45 parça ile tamamlanabiliyor. 1 Apis parçasının indirimsiz maliyeti 24.000 uridium iken, 1 Zeus parçasının maliyeti 33.000 Uridium'dur.

İyi forumlar dilerim.

5. Teşekkürler modum kilitleyebilirsiniz.

6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederim, konu talebiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.