zeus günü

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve DecesVoix tarafından 20 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DecesVoix

DecesVoix User

oyuna başlayalı 1 ay olmadı tüm kastığım uridiumla zeus gününde kutu açmayı düşünüyorum şuan 300k ya yakın uridiumum var sizce kutu mu açmalıyım yoksa farklı fikri olan var mı gemi full lf3 goli enforcer 8 iris apis zeus yok pro yok

2. Sqweegel

Sqweegel User

dostum sadece görevlerine odaklan ve uridiumla hiçbi zaman anahtar alma pazar günü zeta kapısını aç ve o kapıyı yap ama pazar günü yap sana 50 anahtar vericek 2 kapı yaparsan 100 anahtar 200 dosyan 70k urin 800k şeref puanın ve garanti 2 havocun olur 4 de olabilir he birde 50k x4 ün olur

3. DecesVoix

DecesVoix User

ayın 22 sinde yani 2 gün sonra zeus günü var ben onun için uğraşmıştım 10 gündür ya neyse dediğin gibi yapayım o zaman

4. Urudium zeta için kullanabili pazar günü yaparsan 50 anahtar ve 100 dosya alabilirsin bu sayede havoc da yapabilirsin (urudium da cabası:))

5. 2 gün sonra zeus günü olduğunu nerden biliyorsun dostum takvimde göremedim ben

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Cevap veren üyelerimize teşekkür ederim. Üyelerimizinde dediği gibi elinizdeki Uridium ile kesinlikle Kutu açmanızı önermiyorum. Çünkü kutulardan maksimum verimi alsanız bile zaten ilerleyen seviyelerde pek işinize yaramayacaktır. Bunun yerine Uridiumlarınızı indirim paketi ile beraber hafta sonu Zeta kapısı yapmak için harcamakta fayda var. Böylece hem Anahtar hem Günlük dosyası TP ŞP Uri ayrıca şansa bağlı olarakta Havoc diroit tasarımını kazanacaksınız.

Şuan en makulü Zeta ya yatırmak gibi görünüyor. Zetadan gelicek Anahtarlar ile kutu açmanızı tavsiye ederim :)

İlgili Takvimde Ayın 22 sinde Zeus günü gözükmüyor. Takvimi Buradan kontrol edebilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka bir soru yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. DecesVoix

DecesVoix User

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler kilitlenebilir

8. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Talebiniz üzere konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.