Zeus Günü

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TheLegenDisBackk tarafından 25 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Arkadaşlar 6 tane zeus parçam var. Ben Zeus gününde olabildiğince sandık açma gibi bir düşüncem var. Sizce tahmini kaç sandık açmalıyım ?

ZzQuard bunu beğendi.
  2. ZzQuard

ZzQuard User

1000 anahtar, belki üzeri. Bir tanıdığım 1200-1300 arası anahtara aldı, hatta onun da birkaç tane parçası vardı açmadan önce.

3. Ciguli

Ciguli User

Şansına güveniyorsan apoc kutusu da deneyebilirsin. Ben oradan zeus düşürdüm, 1 kutu açtım sadece. Eşim ise 40+ kutu açtı düşüremedi. Dediğim gibi şansına güveniyorsan denemeye değer. Onun dışında 30 parçayı geçince (tamamen sana kalmış) uridiumla alabilirsin.

4. Drowhake

Drowhake User

Şans meselesi 500 civarı kutuda sadece 11 adet çıktı bana, eğer böyle devam ederse 1600-1700 kutuya tamamlamış olacağım. Önerim @Ciguli 'nin de dediği gibi apoc kutularını açman benim de zeus diroidim yok hem apoc kutusndan hem zeus kutusundan zeus çıkarmaya çalışıyorum.

Ciguli bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Şansınıza bağlıdır kesin bir rakam vermek mümkün değildir. Tam bir Zeus Droiti de düşürebilirsiniz :D .

İyi Forumlar.

6. Yolum uzun anlaşılan

Teşekkürler

Teşekkürler

Teşekkürler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 May 2020
    Ciguli bunu beğendi.
  7. Foden

Foden Guest

Merhaba,

Dilerseniz üç kullanıcının mesajını alıntılayarak aynı anda cevaplayabilirsiniz. Aksi takdirde flood yapmak yasaktır.

İyi forumlar.

8. Viraaa

Viraaa User

eger uriyle anahtar alip acacaksan tavsiye etmem.direk uriyle zeusu al daha ii.