ZEUS Günü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZAMAN tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZAMAN

ZAMAN User

Zeus günü dıye bırsey varmı forumda bakıyorum var dıyor oyunda kı arkadaslara soruyorum hıc denk gelmedıklerını soyluyorlar saatlık cıkan bırsey mı cıkıyorsa en son ne zaman cıktı?

Teşekkurler ..

2. zeus günü dedıkleri sarı korsan sandıgı günü 2 haftada 1 cıkıyo cuma gunlerı bu cuma cıkmadı haftaya cuma cıkar yeşil kutudan farkı zeus dırotı parcası cıkıyo zeusu tamamlamak ıstıyosan sarı kutu gunlerınde kutu acıcan saatlık degıl gunluk yanı 24 saat devam eder..

3. ZAMAN

ZAMAN User

ben ındrım dıorum ındırım gelıyo fln dıolar yok mu oyle bısey sarı kutuları bılıyorum

apis gunu gıbı mesela ındırımde gelen saatlık ındırım gıbı oyle ındırımden bahsedıorum

bılen yok mu bi cevap verelım lütfen..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Şubat 2014
  4. oyle bişe yok apisde varda zeusda yok boşuna arama,olsa ıyı olurdu benımde zeusum yok 4 tane parcam var.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizin bahsettiğiniz anladığım kadarı ile indirim paketi anasayfanızda çıkar sistem tarafından belirlenir belirli zamanlarda ekranınızda olur satın aldığınızda kaybolur ve bir zaman sonra sistem yeniden çıkartır sanırım indirim derken paketi kasdediyorsunuz.

6. ZAMAN

ZAMAN User

ındırım paktı hep var suan 23 tl .ben apıs gıbı ındırım glıor mu dıorum

7. Merhaba ,

Zeus için öyle birşey yok sadece Apis için %25 indirim vardır. Apis günü başladığında olur. Fakat dediğim gibi Zeus için indirim günü yoktur.

İyi forumlar.

8. kartal2670

kartal2670 User

merhaba arkadaşlar,

bahsettiğiniz %25 indirim gününde hem Apis ve hemde Zeus için aynı anda indirim vardır , teknoloji fabrikasını iyi takip edin ikisindede olduğunu göreceksiniz .....

kolay gelsin iyi oyunlar........

9. Nefes

Nefes User

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verilmiştir kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.