Zeus Gününda Sadece Parçasımı Çıkıyor ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve furkan01adana tarafından 4 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zeus gününde yeşil ganimet sandıgından sadece apis ve zeus parçasımı çıkıyor yoksa zeus ve apis direk olarak çıkabiliyormu?
    Sadece parça çıkıyor diyenide duydum direk apis ve zeus çıkabilir diyenide buldum bilgili yada yeşil sandıktan zeus çıkaran biri varsa beni bilgilendirirse sevinirim .

2. Muratt

Muratt User

Zeus Ve Apis Parcasi Cikar Lakin Apocalypse Kutusu Acar Isen Sansinda Var Ise Tek Seferde Zeus Yada Apis Cikabilir

3. biraz önce biriyle konuştum oda zeus apis çıkma şansıda var dedi :(((

4. Zeus gününde çok az ihtimalde olsa Zeus tam haliyle çıkabiliyor . En azından 2 yıl önce böyleydi , değiştirmediler diye biliyorum . Kendi Zeus droidime de bu şekilde sahip olmuştum zaten ;) Bol şans :cool:

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. oben

oben User

zeus gününde tam olarak çıkabilir her 2 side.. apis normal günlerdede hem parça olarak hemde bütün olarak çıkabilir.

6. Merhaba,

İçinden parçaların düşme yüzdeleri bilgisini veremiyoruz, şansınıza ne çıkarsa :) Yeşil sandıklardan direkt Apis ve Zeus düşebiliyor.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ocak 2021
  7. oben

oben User

zeus eve3t ama apis düşüyor bu bilgi doğru değil normal günde apis bütün çıkıyor.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Benim kadar şanslıysanız Zeus Gününde Zeus droidinin kendisini kazanabilirsiniz kutudan.

militaryship-3 bunu beğendi.