zeus gününde tamamlanmış zeus çıkıyor mu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve xXGöKMeLixX tarafından 18 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

zeus günü tamamlanmış zeus çıkma ihtimali var mı

1. var

oy sayısı 6
    60,0%
  2. yok

oy sayısı 1
    10,0%
  3. sana yok

oy sayısı 3
    30,0%
  1. forumda 619 konuya baktım bulamadım

2. Apocalypse kutusu dışında tam zeus çıkmıyor ya da çok şanslıysan çıkıyor diye biliyorum dostum.

3. zeus gününde ultra şanslı olursan anca kutu tam zeus verir çıkartanlar çok değil ama denk geldi bazı arkadaşlarıma

4. ateistkeci

ateistkeci User

Evet var ancak tamamlanmış Zeus çıkartma hedefin varsa Apocalypse kutusu açmanı tavsiye ediyorum çıkma ihtimali daha yüksek

5. '' sana yok '' şıkkı çok güzelmiş :d Var tabi , hatta bana da zeus tam halde çıktı , bunun dışında ateistkeci arkadaşın dediği gibi apocalypse kutusuna yönelmekte mantıklı olabilir , tam halde apis , zeus , havoc veya hercules çıkarabilirsin .
    Forumda 619 tane konuya bakmanı da çok takdir ettim .

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili konuda der ki,

Sandıkların içinden çıkanlar:
    • Apis inşaa parçası ve droidi (9.iris)
    • Cephane (Özel cephaneler dahil)
    • Roketler
    • Gemiler
    • CPU Ve gemi ekipmanları(lazer topu, kalkan)
    • Güçlendiriciler
    • Xenomit
    • Mayınlar ve Ema
    • Günlük dosya
    • Atlama Kuponu
    • Galaxy Gate Ekstra Enerjisi
    • Tabi ki LF4 lazerine sahip olabilirsiniz.
    • Yeni Montaj Kaynakları: DONANIMLAR
    • Zeus 1 parça
    • Zeus Tam parça
    Mavi kısımla yazdığım yerler Zeus gününde aktifleşir. Yani şu demektir ki Evet çıkarma şansınız vardır.

İyi Forumlar.

7. rifataslll

rifataslll User

Apocalypse kutusundan dün tamamlanmış Zeus çıkardım. Sadece bir tane denedim şansımı ve oldu gerçekten şanslıydım galiba...

Titan. bunu beğendi.