Zeus gününü beklesem mi lf4 günü mü açsam

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve -!!!SLAYER!!!- tarafından 16 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bugun 2 zeta açtım yarın da 2-3 tane dönmeyi düşünüyorum yani çifte günde 5 zeta dönücem gelen 250 anahtarı hangi günde açayım zeus günü haftaya yokmuş takvimde

2. Elinde zeus olmadığını varsayarak söylüyorum zeus günü aç.

3. xxkubixx

xxkubixx User

zeus'un yoksa kesinlikle zeus gününde aç.
    lf4 günü açacağına normal günlerde aç daha iyidir.lf4 gününde lf3 çıkıyor deli gibi.
    zaten lf4 ü etkinlikten takvimdem falan bir şekilde edinirsin.

4. Normalde son birkaç aydır 2 haftada bir yapıyorlardı ama nedense bu hafta yok.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Size tasviyem Zeus gününü beklemeniz yönünde olacaktır. Önümüzdeki haftanın takviminde Zeus günü bulunmamaktdır. Siz yinede takvimi takip edin. Her hafta sonunda tavkim güncellenmektedir.

İyi forumlar.

6. 6 zeta döndüm bugün 2 havoc vardı 10 oldu 300 anahtar oldu 150 k uridium kaldı zeus gününü bekliyorum

7. the_flood

the_flood User

apisi tamamladıysan umarım açmamışsındır...açtıysan kutulardan apis çıkarsa fazla şaşırma.çünkü o envanterinde birikicek 45 olana kadar.

8. yok onu forumda okudum apis ve zeusu aynı anda açmayı düşünüyorum zaten 300 kutu duruyor kenarda ama tamamlamaya yetmez zeusun sonunu uri ile açarım sanırım

kilitlenebilir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2019
    .Paradoks. ve the_flood bunu beğendi.
  9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.