Zeus/Kronos/Gelistirme/Zeta

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LastShot12345 tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Uriyi hangisine basiyim(225 k)

1. Zeus gunu kutu ac

66,7%
  2. Gelistirme gunu irislsri arttir+apisi

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Kronos icin lambda epsilon ac ve kronos x2 gunu yap

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Zetaya bas

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaslar herseyimi zetaya basarak 1.5-2 gunde 1 zeta aciyorum.Bu 2 hafta daha boyle surecek.Bu hafta X-3 te 45 tl (225 k uri) crkme firsatim olacak.Sizce irilseri mi gelistiriyim,Hepsini zetaya mi yatiriyim,Zeus gunu bekliyop kutu mu aciyim yoksa kronos icin (kronos x2 de yapacagim) kapilari mi aciyim
    Gunde 6 saat online im.
    4 saat kutu topluyorum.40 k uri+250 gg geliyor
    Gemi Ozellikleri;
    +8 hangar goli aegis citadel vega var.Vegada pusat var kutu topluyorum bunla.Ayrica golide yeetenk tasarimlarindan diminisher sentinel spectrum ve venom var.Goliath kullaniyorum
    +18 lf4 ful lf3 ful bo2 ful elit hiz +8 iris +apis(9 iris) var
    +Zeus=2 parca
    +Kiskac Halka Icice Yengec Kalp Elmas Guve var.
    +13 zeta 6 havoc gidiyorum.Ayrica 1 kappa yaptm herkules verdi
    +Pette gerekli 3 sv moduller+9 radar+9 kurtarma var ,,pet 11 level
    +24 arge var.
    +Irisler+apis 6 level
    +150 anahtar var
    ---4 seceenekten hangisini yapmaliyim
    ---Indirimm+vip var

2. Merhaba ,

Bana kalırsa önce droid geliştirmelerinizi tamamlayın. Çünkü iki yönlü yararı var yani hem vuruşa hem kalkana faydası var.

İyi forumlar.

3. Tesekkurler modum arkadaslardanda yorum bekliyorum.Hangisi once gelirse yapiyim en iyisi gerci bu cuma yani yarin gelirse (bugun) gelsitirmeyecegim.Indirim kacicak.Cunku pazar cekecegim uriyi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.