Zeus Kutusu mu Prometheus mu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Last_Repent tarafından 17 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar, apis'i tamamlamaya 9, zeus'u tamamlamaya 30 parçam var. Bugün zeus günü ve yaklaşık 150 anahtarım var. Öte yandan 15k rinuskum da var yani 2 prometheus birleştirebiliyorum. Sizce anahtarları açıp apisi tamamlayıp (çok büyük ihtimalle tamamlanır) ve zeus'a birkaç parça mı çıkarayim yoksa iki tane prometheus mu birleştireyim?

2. Agır_TR

Agır_TR User

Daha proluk seviyede degilsin zeus apis al arge 35i geçsin öyle proya calıs

3. Bence zeus'un varlığı daha önemli , 2 extra lazer / kalkan slotu ve droidlerin hasar / kalkan bonusunu düşünürsek , ben zeus için çabalamayı tercih ederdim .

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Size tavsiyem öncelikle apis ve zeusu tamamlamanız sonrasında prometheus lazerlerinizi kasmanız yönünde olacaktır. Fazladan bir diroit; fazladan lazerlerden daha etkili olacaktır kasılmanızda. Ayrıca apis ve zeus için apocalypse kutusu açıp tek kutudan çıkarma şansını da değerlendirmenizi öneririm.

İyi forumlar.

5. Dün çiçek etkinliğinin verdiği scraplar sayesinde 40 apocalypse kutusu açtım zaten. Maalesef hiçbir şey çıkmadı :( Cevaplar için teşekkür ederim anahtarları kutu açmak için kullanacağım o halde, konu kilitlenebilir.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.