Zeus+lf4

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ĿЄҨØĿÂ$01 tarafından 5 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Uzun zamandır oyuna girmiyorum ve elimde yüklü miktarda uri mevcut hesabımı lf4 bakımından daha zengin yapmak istiyorum ve son droidim zeus henüz tamamlanmadı. Ne yapmam lazım acaba ?

10havooc
    10hercules
    12lf4
    32 arge mevcut

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle tekrar oyuna dönüş yapmanıza sevindim, siz yokken bazı yenilikler oldu. :) Takım arkadaşlarımdan Minerva, bir mesajında bu yenilikleri şu şekilde özetlemişti. O mesaja göz gezdirmenizde yarar olacaktır. Orada da ifade edildiği gibi oyuna gelen Karaşimşek İçeriği ile yeni bir lazer türü olan Prometheus Lazeri geldi. Bu lazeri kazanmanın en kolay yolu burada belirtilen ''Sınırlar Dahilinde'' görev zincirini yapmaktan geçmektedir. İkinci bir yolu ise oyun içerisinde ''Birleştir'' bölümünden elde etmektir ki onun için de bir çok materyale ihtiyaç duyacaksınız, bunlardan en önemlisi ise Ganimet Anahtarı olacaktır.
    Bu yüzden sizlere tavsiyem Lf4 yerine bu Prometheus Lazerini tamamlamaya çalışın, uridiumunuz ile Zeta Kapısı dönerek x4 cephanesi ve ganimet anahtarı biriktirebilirsiniz. Ayrıca kapı ödülü olarak günlük dosyaları sayesinde argenizi ilerletmeniz de kolaylaşacaktır.
    Şimdiden iyi oyunlar :)

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. Anladım teşekkürler

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederim, dilerseniz diğer arkadaşlarımızın da önerilerini dinleyebilir ve gerekli tavsiyeleri aldığınızda konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. :)

İyi forumlar.

5. Bir de şunu sormak istiyordum haftasonu gelen kapılara özel ödül günü sanırım sadece cumartesi bugün yapacağım kapılardan cerrah tasarımını elde etmem mümkün mü mümkünse ne kadar mümkün :)

6. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Galaksi Kapısı Özel Ödüllü Haftasonu için buradan takvimi kontrol etmeyi unutmayınız. Sadece cerrah tasarımını kazanmak istiyorsanız da buradaki konuyu takip ederek doğru kapıyı bitirdiğinizden emin olun. Belirtilen ödüllerin çıkması tamamen şans işidir. O yüzden net bir ihtimal söylemem doğru olmayacaktır. Umarım şansınız açık olur.

İyi forumlar.

7. DaglıAcS

DaglıAcS User

ful kapı yap urinle