Zeus mu hercules mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve kral8039 tarafından 3 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kral8039

kral8039 User

Merhabalar arkadaşlar. Şu an 8 iris 7 havoc mevcut. Apis 25, zeus 2 parça. Sorum şu; bu pazar havocu 8 olcak. 2 zeta açık, 4-5 tane de açabilme imkanım var. Havocu 8 yaptıktan sonra full zeta yapıp, anahtar biriktirip, zeusu alana kadar devam mı etmeliyim yoksa hercules fullemeye mi başlamalıyım ?

not: Açacağım sandıklar sayesinde apisi kısa sürede alabilirim. Zetaya yoğunlaşırken apis koalyca gelecektir. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

2. Zeus bence.

kral8039 bunu beğendi.
  3. Ortalıkta zeus suz ful hercules liler olduğu gibi zeus u olup bir tane bile hercules i olmayanlar mevcut , benim şahsi fikrim zeus a odaklanman , ben öyle yaptım ve mutluydum

kral8039 bunu beğendi.
  4. kral8039

kral8039 User

2 açık zeta, 6k ya yakın enerji ile toplamda 6 tane açılır diye umuyorum. gelecek olan 300k ile 2 tane daha. 8 kapı 400 anahtar. ilk zeta gününde en azından yarısı çıkar umarım. 300 k ya kadar uriyi gözden çıkarabilirim şu an :)

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Zeta yapmaya devam ederek hem Apis diroidinizi bedavaya getirebilir hem de Zeus için parça biriktirebilirsiniz Hercules Diroit Tasarımının acelesi olduğunu düşünmüyorum.O zaman ne diyoruz Zeta'ya devam. :)

İyi forumlar.

ERDALBAGGAL ve kral8039 bunu beğendi.
  6. kral8039

kral8039 User

yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. kafamdaki ikilemden kurtuldum :) sayın moderatör; konuyu kapatabilirsiniz teşekkür ederim <3

7. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

kral8039 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.