Zeus mu Pro mu?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ARMORKIRAN tarafından 1 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ARMORKIRAN

ARMORKIRAN User

Arkadaşlar anahtar ile kutu açıp zeus parçasımı çıkarmalıyım yoksa prometheus mu birleştirmeliyim? zeus sadece 5 parça var ve 10 tane pro

2. ateistkeci

ateistkeci User

Şu an önceliğini Zeus'a verebilirsin belirli bir yere getirdikten sonra (20-25 parça sana kalmış) kalanını indirim çekip Uridium ile tamamlarsan daha rahat ve dengeli bir ilerleme sağlayacaksındır

PastelBoya bunu beğendi.
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Zeus için apocalypse kutusunu açmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde hem anahtarlarla prometheus lazerlerinizi tamamlarsınız aynı zamanda da zeus diroidini kazanabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. DalinDalin

DalinDalin User

tabiki prometheus lazeri tamamla 2 slot açıp içine 2 tane lf4 koymaktansa gidip pro lazer al daha iyi zeusu da apocalypse kutusundan çıkartabilirsin gayet kolay . Ben görüyorum flaxlı adamlarda zeus var apis var gayet kolay .

5. ARMORKIRAN

ARMORKIRAN User

anladım ne zamanları çıkıyor apocalypse kutuları peki şuan yok sanırım

6. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Şuan yok ama yarın gelecektir. Takvimden takip ederek ne zaman başlayıp bittiğini görebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. ARMORKIRAN

ARMORKIRAN User

yardımlarınız için teşekkürler karar verdim zeusu apocalypse kutusundan çıkarmaya çalışacağım ve tüm anahtarlarımı prometheuslara harcıyacağım konu kilitlenebilir

8. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.