Zeus Parça Sorunları vb.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ahmetbeypolat tarafından 2 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Evet yine bir kutu etkinliği ama boş çıkan kutulardan şikayetçi olduğunuzu duyar gibiyim. Bir çok kişi muhtemelen bu konuyla ilgili yazacaktı o yüzden ben yazayım buradan devam edin istedim.
    Peki ben kaç kutu açtım ve neler çıktı ? Size fotoğrafla göstermek isterdim fakat seyir defterinde arkalarda kaldığı için uğraşmak istemedim. Gelelim ne çıktığına...

150 Kutudan

1 Zeus Diroiti

5 Parça Zeus parçası

11 Apis Parçası

1 LF4

BO2 Kalkan ve Jeneratörler

10.000 Uridium.

Velhasıl kelam sevgili Darkorbit Türkiye ekibi apis diroitimi 4 parça uridum ile satın alarak almak zorunda kaldım. Neden böyle az çıkıyor bu kutular diye bir şey demeyeceğim. Sözüm Arkadaşlara Şans denilen şeye inanın ve azıcıkta algoritmik düşünün

İyi oyunlar.

Darkorbitin en şanslı oyuncusu :p:p

Quenn ve Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  2. Hayırlı olsun ;)

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Tebrik ederim, çok şanslısınız! :) Umarım daim olur ve şanssız arkadaşların da şansı açılır.

Lakin bu gibi paylaşımlar için bir bir konu halihazırda var.
    Şu şekilde ulaşabilirsiniz:
    Kullanıcı Köşesi < Konuşmacı Köşesi < Korsan Kutularından Neler Çıkardınız? bu adımlarla ilgili konuya ulaşabilir ve şansınızı herkese gösterebilirsiniz :)

Minerva ve ahmetbeypolat bunu beğendi.
  4. Tebrikler :)

5. Burak-Bey

Burak-Bey User

120 tane actim 5 zeus parcasi 3 lf4 cikti

6. kAnUNi

kAnUNi User

o şans bir gün banada gülecek

7. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Gerçekten sizin için bol şanslı bir zeus günü olmuş^^ Fakat bu konu hakkındaki mesajlarınızı önceden açılmış olan Korsan Kutularından Neler Çıkardınız? Başlığı altındaki konuya mesaja yazarsanız sevinirim.^^

İyi forumlar.

8. uffpuff

uffpuff User

??? benden selam söyle.. nasılsa kapısı olmayan etkinliğe girebilen insanlar var :D hahaha ???

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ocak 2020
  9. Quenn

Quenn User

h.o :eek::D ve keşke benim olsaaaaaa :p
    bence uriyle parça almasan da olurdu çıkardı bi en çok 50 kutuda diye düşünüyorum :)
    apisim bnde tam çıkmıştı son 1 parça kala ne sevindiydiiiim :D:D şimdi 2 tane daha yapacak kadar vardır heralde o_O boşa çıkıyor zeus yerine apis parca vermesi çok sinir ediyor :mad::mad::mad::mad:

10. Şimdi bakalım CYBORG için uğraşıyorum. Umarım oil dışındaki parçalar çıkar ve cyborg alırım. Değer mi onu da bilmiyorum ama bulunsun :)

11. Themis.

Themis. Guest

Lütfen kullanıcılar hakkında asılsız ithamlarda bulunayın.
    Takım arkadaşımında belirtmiş olduğu gibi bu konu hakkındaki mesajlarınızı verdiği linke atabilirsiniz.
    Konu tarafımca kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.