Zeus Parçaları

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve elgun666 tarafından 8 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. elgun666

elgun666 User

Selam arkadawlar ben Zeus droidini apocalipsis kutusundan butun bi sekilde cikardim o benim sansim diyelim basqa turku Kolay bi sekilde nasi yapilir Zeus?

2. tryhardD

tryhardD User

Hayırlı olsun öncelikle. Apokalips veya zeus günü dışında şu an bir kolay yolu yok maalesef. Ama seneler önce özel etkinlik avantaj kutularına düşük bir şansla eklenmişti bir ihtimal tekrarlanırsa nispeten kolay bir yolu olur onun dışında aklıma bir şey gelmiyor.

Luminous bunu beğendi.
  3. Ciguli

Ciguli User

Apoc kutusunu deneyebilirsin. Zira ben oradan çıkardım. Şanslıydım tek kutu açtım direk zeus verdi. Şansına güveniyorsan bu şekilde denemeni öneriyorum. Onun dışında arkadaşımın da dediği gibi zeus günü sandık açıp kendin için belirli bir seviyeye gelince uridiumla alabilirsin (senin tercihine bağlı).

Luminous bunu beğendi.
  4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Scraplarınız ile apocalypse kutularına devam edebilir veya zeus günlerinde korsan anahtarlarınızı kullanarak ilk 30-35 parçayı çıkarıp ardından kalan parçaları uridium ile satın alabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.