Destek Zeus(sayborg*zeus)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DeHSeT_DoLu_SaaTLeR tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar 162 tane ganimet anahtarım var hem Zeus hemde sayborg almak istiyorum kaç tane ganimet gerekli Zeus almasamda 20 23 parçaya yetişsin ve yeşil ganimetten çıkan parçaların sayborg un parçalarını indirecekken uri ile alcam kaç ganinet gerekli

2. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Ben bundan 1 ay önce zeus gününde 300 adet zeus kutusu açtım ve 8 parça zeus çıkarttım,
    ama birleştir için baya malzeme çıkartmıştım bence kutu açın hem sayborg için malzeme tamamlarsınız hemde zeus çıkartırsınız.

Diğer yazdıklarınızı tam anlayamadım açık bir şekilde yazarsanız size daha iyi yardımcı olurum.

Keyifli Forumlar.

3. Zeus veya Apis günüydü ya da LF-4 hatırlamıyorum, apocalpyse kutularından sadece iki tane açıp hem full zeus hemde hercules çıkartmıştım 1 adet. Şansına bağlı, hiç çıkmayadabilir. Bildiğim kadarıyla da Syborg parçaları yeşil ganimetle gelmiyor diye biliyorum.

4. nonono20

nonono20 User

Hardware parçaları yani sayborg için gerekli olanlar yeşil kutulardan çıkmaktadır.

5. Zeus gününde 560 kutudan 21 zeus 19 Mikrotransistör ve yaklaşık 20 tane de hibrit işleyici çıkmıştı.

6. Ben yanlış hatırlamışım, doğru parçalar yeşil ganimetten çıkıyormuş. Oyuna girince bakıp fark ettim hatamı

7. 561 taneden 21 Zeus çıksa kurban keserim

8. 300 taneden 25 tane çıkarmıştım zamanında hissederek açın

9. Bana 450 anahatardan hiç zeus parçası çıkmamıştı :( Genelinde apis ve goli tasarımları verdi.

10. Sorduğun sorunun sabit yani kesin bir sayısı veya cevabı yok. 500 tane ile doğru dürüst birşeyler çıkaramazsın ama yeri gelir 50 tane ile güzel şeyler çıkar. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.