Zeus(tek parca)cikaranlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Karatorpil tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Karatorpil

Karatorpil User

Bu zeus tek parça halinde cikaranlara sesleniyorum zeus çıkarmadan önce kaç parçanız vardı

***met*** bunu beğendi.
  2. 12 parçam vardı , gece 5 civarı 3-5 haritasında görev kulesinin dibindeki bir ganimet kutusundan çıkıvermişti

3. oben

oben User

ben çıkardığımda hiç parçam yoktu do maile 5 yeşil ganimet anahtarı kuponu yollamıştı 2x2 haritasında sol üst bonusların bitiş seviyesinde 3 cü anahtarda çıktı.flaxım bile yokken baktım peşime zeus takılmış geliyor..bende bu zeusun hatrına gemiyi fullemeye karar verdim..

4. KATALONYA

KATALONYA User

1-5 haritasında apise tek atmıştım :) zeusu malesef kutu kutu penseyle buldum.

5. Karatorpil

Karatorpil User

Sagolun ben zannettimki parça sayısı arttıkça tek parça çıkma olasılığı artıyor

KATALONYA bunu beğendi.
  6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım, burada arkadaşlarımızdan cevap almaya devam edebilirsiniz. Maalesef ben tek parçada alamadığım için yardımcı olamıyorum :)

İyi forumlar.