ZEUS ve APIS DİROITIM PATLADI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-KoDuMMuFLY-_ tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yenı gorevlerın geldıgı saatte oyunu yarım saat kapattınız hıcbır sekılde gıremedık bılıyorsunuz kı o anda NPC'LERLER savasıyordum tum ırıslerım saglamdı oyun gerı geldıgınde zeus ve apıs dıroıtım patladıgını gordum !!!!

Degerlı supporta yazdım bana dıroıt tamır cpu'sunun kullanımını gosterdı ırısımı gerı vermek yerıne !!!
    Oyunu oynamayı bılıyorum ama sız oyun kılıtlerken haber vermeyı bılmıyorsunuz ???

Defalarca ınceleyın patlayan saatı dedım ılgılenmıyorlar magdurum ??

Magdurıyetım nasıl gıderılecek ???

2. Öncelikle hatayı kendinde aramalısın. "Öfkeyle kalkan zararla oturur.". Oyun zaten servere reset atmadan tam 2 dakika önce başlıyor uyarmaya. Server resetine 120-119-118-177-....
    Bu şekilde uyarıyor. Sen bu uyarıyı görmüyorsan diroidlerini maksimum hasarda kullanıyorsan ve diroid tamir cpu n yoksa oyun ne yapaın? Dediklerimi bir düşün hata oyunda değil sende. Bu arada geçmiş olsun...

3. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

reset gelmeden 15 dakıka önceden oyun sayfasında süre veriliyor ve o süre aşımında gereklı önlemlerı almadığnızdan dolayı irislerınız patlamıştır bu konu hakında supporta tekrardan bildiriniz

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.