zeus ve pro lazer

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Quenn tarafından 31 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Quenn

Quenn User

Selam gençler, genç hissedenler ve saygı değer ihtiyar heyeti :)
    Bir sorum var sizlere

Zeus bitmesine 9 parça kaldı
    Bende 17 pro lazer var
    239 anahtar
    13320 rinuks
    471k da uri var

1) Sizce zeus parçalarını uriyle tamamlayıp (282150 uri) + 2adet daha pro lazer mi yapsam?
    yada
    2) Zeus gününü bekleyip anahtarlarla kutu mu açsam ?
    yada
    3) 1 pro yapıp diroitleri full pro yapıp (9diroit için) geri kalan anahtarları mı zeusa bıraksam ? ve urimide başka şeye mi harcasam ?

Son düzenlenen: 31 Ocak 2020
  2. 1.seçenek en iyisi bence.

Anket de ekleyebilirsiniz konunuza daha iyi fikir verir size.

Quenn bunu beğendi.
  3. Quenn

Quenn User

benimde aklıma yatan o ama belki uriyle şunu yap daha iyi gibi bi fikir çıkar diye sorayım dedim

4. RaiTora

RaiTora User

cyborg almayı düşünüyorsan anahtarı dene bende zeus 16 parça kaldı eksik, 570 anahtar var modüller olmadığından ben cyborg yapacam sırf malzeme çıkarmak için anahtarla açmaya devam ediyorum yok malzeme lazım değil dersen 1 seçenek en iyisi 239 anahtarla 9 parça bazen çıkmaya biliyor.

5. Quenn

Quenn User

cyborg birleştirmicem oili ona kullanmak istemiyorum zaten solece modüllerle daha çok işimi görüyor kasılmada cyborgun yetenek süresi çok uzun venomdakiyle aynı olmuş olsaydı düşünmeden direk birleştirirdim ama değil :)

6. Diroit düzenleriniz eksikse önemli olanlarını tamamlamanızı , değilse 1. seçeneği kullanmanızı öneriyorum.

7. Quenn

Quenn User

cevap verenler için teşekkür ederim
    4cü bi seçenek düşündüm :)
    2proyu birleştirip kalan anahtarlarla kutu açıp eksik kalan zeus parçalarınıda birleştiricem :)

8. 8 iris, 1 apis, 1 zeusu ve 10 adet havocu tamamla sonrasında ise prolar + geliştirmeler yavaş yavaş istediğin gibi takıl.

9. Quenn

Quenn User

zuesu tamamladım alırım bi hayırlı olsun :D
    3cü geminin havoclar doluyo :)
    proya yüklenicem şimdi :) geliştirmeleride eir biriktikçe yapıyorum irisler ve apisi 16 yapmıştım şimdi zeusu 16 yapıcam sonra prolar yada bo3 kalkanı geliştiririm

10. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Yerinizde olsam zeusu alırdım. Ne kadar fazla hasar verirseniz ilerleyen zamanlarda kasılmanızda kolaylaşır.

İyi forumlar.

11. Quenn

Quenn User

)
    zeusu tamamladım ve 2 pro yaptım modum sağolun :)
    konu kilitlenebilir :)

.Paradoks. ve VALEYARD bunu beğendi.
  12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Yardımcı olan üyelerimize teşekkürler. Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.:)

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.